Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Olyan létezhet hogy megszàllt...

Olyan létezhet hogy megszàllt engem valami és szivja le az energiàm de annyira hogy még az utcàra se jàrok màr ki?

Figyelt kérdés
Én hiszek az ilyesmikben, csak olyanok irjanak akik szintén. Szóval legnagyobb problemam az hogy nincs munkam es nem sikerul talalni se. Nem vesznek fel sehova lehet ez is ennek a valaminek koszonheto. Nincs mar semmi eletenergiam ki se jarok az utcara mar ahhoz sincs kedvem. Csak ha hivnak interjura akkor is alig birok menni. Vagyok baratnore de ahhoz sincs energiam hogy csajozzak. Egyszeruen minden olyan nehez, szornyu, kilatastalan. Raadasul okos sem vagyok. Szoval ha megszallt valami es rajtam eloskodik akkor hogyan lehetne megszabadulni tole orokkre?? Imadkozzak istenhez?? F

2019. márc. 28. 19:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Túl picik vagytok, hogy megérje kapcsolódva reagálni. Mókás nem? Majd később emlékezzetek vissza, válaszolni.


Kérdező, ha komolyságod elő tudod venni, írhatsz privátot, ha szeretnél, akkor szívesen segítenék.

2019. márc. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Imádkozhatsz nyugodtan, abból valószínűleg nem lesz baj.


A beavatásnál is pontosan ez történik egyébként ... magam is hasonló szakaszban vagyok. Példa: egy téged átható magasabb rezonancia jelenlétében láthatod ezt az ostoba (emberi = fél-állati) világot értelmetlennek. Legjobban akkor keseredsz el, ha a motivációkat megérted, hogy az emberek (= fél-állatok) mit miért tesznek. Bármit megtesznek és hivatkoznak kölykökre, istenre meg az ördögre.

2019. ápr. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Anyám xD Ti mit szívtok? xD Van még belőle? :D
2019. ápr. 5. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Olyan létezhet, hogy valami szívja az energiáid, igen.


Ahogy már többen is írták, imádkozhatsz Istenhez. Azzal kárt nem okozol. Hívd Jóistennek, ha imádkozol hozzá, és kérd a segítségét! Azonban - ahogy szintén többen is mondták már -, neked is tenned kell a saját érdekedben! Fel is kereshetsz egy általad megbízhatónak ítélt személyt, aki járatos a gyógyításban. ( Nyilván nem a körzeti orvosra gondolok. )

Sétálj a szabadlevegőn, parkban, tavak mellett!

Nyugalomra van szükséged, de nem a lakásban ülve.

2019. máj. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!