Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek szellemet láttam?...

Szerintetek szellemet láttam? Hosszú de nagyon légyszi valaki olvassa végig

Figyelt kérdés

Még két éve történt az eset csak nem nagyon foglalkoztam vele. Mostanában kezdett érdekelni ez a szellem téma és nem tudom mit láthattam:

Az történt hogy nyári táborban kint ültünk a kertben egy padon a barátaimmal a balaton-parti nyaralónál. Egyszer felnéztem és a fejem felett egy két inkább három méterrel láttam ilyen furcsa fehér alakokat. Nagyon furcsáltam a többiek nem is foglalkoztak vele lehet nem is látták de nem tudom. Úgy néztek ki mert hogy több volt mint valami füstcsóvák ilyen fél méter széles, 1 méter magasak lehettek kb és rengeteg ilyen volt a fejünk felett és körbe-körbe, oda-vissza mentek felettünk, máshol sehol nem láttam ilyet a kertben csak ott. A füstöt kizárnám mert hát honnan amikor a háztól is vagy húsz méterre voltunk stb. Ez mi a franc lehetett? Szellem lett volna? Csak nem szellem volt már vagy igen?



2019. márc. 31. 18:11
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Elképzelhető
2019. márc. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy tényleg láttál valamit az éteri síkról, de az tényleg BÁRMI lehetett. Másrészről nem biztos hogy nem optikai csalódás volt. Akkor lehetne biztosra menni ha friss az emlék, de az agy képes újraalkotni emlékeket, néha kiegészíteni dolgokkal. Semmi sincs kizárva.
2019. márc. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
xdxxdxxdddddddxd huje vag nooooon lool
2019. ápr. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Talán inkább valami légköri jelenség lehetett, ami ritkán láthato.
2019. ápr. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!