Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellemet láttam, esetleg...

Szellemet láttam, esetleg árnyembert?

Figyelt kérdés

Éjszaka történt ez az

egész,nem is tudom,hogy írjam le,de nagyon megijedtem.

Éppen lefekvéshez készülődtem,mikor megláttam egy fejet ábrázoló árnyékot a falon(kintről bevilágítottak a lámpák),nem foglalkoztam vele,pár perc múlva odanéztem megint és nem volt ott semmi.

Egyszerűen elfogott a félelem.

Mi lehet ez?


2018. szept. 11. 09:18
 1/5 anonim ***** válasza:
38%
Kb. semmi.
2018. szept. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
Az árnyak sok érdekes formát képezhetnek.
2018. szept. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
37%
Lehetett démon vagy szellem, esetleg végeztek a közelmúltban szellemidétést a házban? Hátramaradhatott néhány lélek, nem feltétlenül gonosz MÉG, de érdemes felszenteltetni a házat/lakást és végezni egy ördögűzést is. Sok sikert!
2018. szept. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én hiszek az ilyenekben. Szerintem vigyázz vele. Ha máskor is látod vagy vmi megmagyarázhatatlant észlelsz, kérj tanácsot egy szakembertől.
2018. szept. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is láttam ilyent többször is. Én valamilyen árnylényre tippelek. Nem kell félni, nem tud bántani. Az ajtó ki volt nyitva, és az ajtó hátától én is egy ilyen sötét árnyszerű fejet láttam előbukkanni. Amikor a fejemet oda fordítottam, az is vissza húzódott az ajtó mögé. Mintha észre vette volna, hogy észrevettem.
2018. szept. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!