Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan tudom meg, hogy az...

Hogyan tudom meg, hogy az adott helyen vannak szellemek, vagy rossz entitások? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy 18 éves lány vagyok, anyukámmal és az unokanővéremmel szeretnénk egy lakást venni (hitelből) ami itt még nem is okoz problémát, DE! Én hiszek a szellemekbem/démonokban, attól félek, hogy egy olyan házba költöznénk amit már “laknak”.

A kérdésem annyi lenne, hogy lakás nézésnél mire kell figyelnem? Hogyan tudom kideríteni, hogy van valami természetfeletti lény az adott házban/lakásban?

Kérlek az olyan válaszokkal, hogy “Kérdezd az eladót” ne gyertek, mert szerintem mindenki tudja, hogy nagy valószínűséggel nem mondaná el, ha van ott valami. Értelmes válaszokat előre is köszönöm!



2019. ápr. 29. 01:33
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
De inkabb utolag jojjon mintsem mar egy demon laktanyat vegyunk meg.
2019. ápr. 30. 14:06
 12/14 anonim ***** válasza:
45%
Baromi egyszerű megtudni. Ránézel a telefonodra, és ha azt látod a kijelzőn, hogy a dátum első négy számjegye 2019, biztos lehetsz benne, hogy nincs ott semmi természetfeletti.
2019. ápr. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
kérdezd meg a tulajt
2019. jún. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem tudod kiszűrni sajnos. A mi házunk helyén egy paraszt ház állt. A világháborúban itt húzódott egy védelmi vonal, két magyar katona a házból lőtte a szovjeteket, lelőttek az udvaron négyet, addig egy másik ablakon amit nem tudták védeni bemászott több orosz katona a házba, a házon belül is harc alakult ki, az egyik magyar a padlásra rohant és öngyilkos lett, főbe lőtte magát, a másikat elkapták és az udvaron lelőtték, utána a kútba dobták őket. Mivel folyamatos harc volt a sajátjaikat az udvaron egy fa alatt gyorsan eltemették. A háború után jópár évvel lettek csak elszállítva a maradványok, legalábbis a szovjetek a magyarokat lehet hogy nem is keresték. Két házzal arrébb lakó 90 éves néni mondta el, a kút be lett temetve de a helye nagyjából a mostani teraszunk alatt van. Én ha egyedül vagyok félek itthon felnőtt férfi létemre, kisgyerekek olyan 5-6 év alatt sírva könyörögnek hogy menjenek el innen mert félnek, nem mondják hogy mitől, konkrét dolgot nem tapasztaltunk vagy láttunk. De kegyetlen para tud lenni az egész hely. Szép új családi ház, egy gyönyörű hegyvidéki faluban, erdővel körül véve (Börzsöny).
2022. aug. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!