Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi volt a legfélelmetesebb...

Mi volt a legfélelmetesebb kép/videó amit eddigi életed alatt láttál? :D

Figyelt kérdés

2019. jún. 23. 10:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Jeff the killer.
2019. jún. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
83%
I have a body of a pig. Szerintem kamu, de az atmoszféra miatt elég rémisztő.
2019. jún. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
83%
Egy pestisjárvány idején használt ruhába beöltözött ember, egy elhagyatott helyen , háttérben értelmetlen, félelemkeltő hang hatású videó.
2019. jún. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
79%

Egy időben kb 10 éve annyira belelovaltam magam a Slenderman cikkek, képek olvasásába, hogy azok akkor elég ijesztőek voltak nekem.


[link]


[link] [link]


[link] [link]

2019. jún. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Még kicsi voltam, nem tudtam mit jelent a jumpscare...

Néztem egy videót, ilyen biztonsági kamera felvétel szerűt. Nagy nyugodtan söpörgetett a takarító, felmosott, elpakolt, aztán kiment. És hirtelen a nagy semmiből beugrott valami irtózatos ijesztő izé. Na ez akkor, ott annyira sokkolt, hogy majdnem összepisilten magam

2019. jún. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, valamiért a képeket rosszul linkeltem.


[link]


[link]

2019. jún. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
2019. jún. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Én is Jeff-et akartam írni, úgy magában semmi nincs vele, de én is jumpscare- ként láttam először, és nagyon megütött.

Az ördögűzős csajt is utálom, de tulajdonképp ha bármi ronda ami elém ugrik, az kiakaszt csak nem mutatom :D

De ha csak úgy meglátom, akkor nem hatnak meg.

2019. jún. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy gif amit pinteresten láttam, hogy az ajtóban áll egy kiscsaj, mögötte a kamera, és a szobában amire nyílt az ajtó, állt egy magas nagyon sovány nő fekete üres szemgödrökkel és súlytalanul hínározó hajjal. A kislány az ajtóbál hátranézett, mosolygott és amikor visszanézett a nőre az mint valami néma jumpscare szerűen folytogatásra nyújtott kezekkel rohanni kezdett a kislány felé. Nem egy horrorfilmet néztem de valamiért ettől nagyon sokáig nem bírtam aludni.
2019. jún. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Egy kicsit röhejes, de engem a tükrös képek mindig kiakasztanak. Tudjátok, valaki van a tükör mellett és egy pillantra elfordul, a tükörképe pedig valami teljesen mást csinál.


Pl:

[link]


[link]

2019. jún. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!