Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi volt a legfélelmetesebb...

Mi volt a legfélelmetesebb kép/videó amit eddigi életed alatt láttál? :D

Figyelt kérdés

2019. jún. 23. 10:22
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
33%

Ezek mind kamuk.

Azt se szabad igaznak hinnetek, amit a saját szemetekkel láttok, nem még videókat és képeket a valóságnak hinni.

Egyszer csináltam egy ufo-s felvételt, és pár nap alatt úgy elterjedt, hogy még a fókuszban is benne volt, és külföldön is lehozta egy csomó internetes portál. Pedig én szerkesztettem oda az ufot, és nem is lett olyan nagy szám, mégis egy csomóan bedőltek. Nem szabad elhinni semmit.

2019. jún. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
61%
Leszát egy ufó
2019. jún. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
89%

11

Nem hiszem el, hogy Jeff megöl, de attól még ronda :'D

2019. jún. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
#7-es, nekem is ez a jumpscare "ugrott be".
2019. jún. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Fogalmam nincs,mi az oka,de gyerekkorom óta imádom a krimiket,illetve amióta nagyobb vagyok,élek halok a a horror filmekért és a /pszicho/thrillerekért,pedig nagyon rá tudok parázni,és fokozom az élményt azzal,h csak késő este szeretek ilyeneket nézni leginkább egyedül,sőt moziban is utálom,ha ülnek mellettem!Lehet,h szociopata vagyok?!H a kérdésre válaszoljak:Rémálom az Elm Utcában első része után alig mertem elaludni,de ezt a jumpscaret nem ismertem eddig,és most majd kiugrottam a székből,mikor megnéztem!:)
2019. jún. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretem a horrort, lehetőleg kerülöm.

Ennek ellenére olykor belefutok.

Az internet őskorában valakinek olvasom a bemutatkozó oldalát. Feltett egy csomó linket, és az egyikhez odaírta, hogy csak erős idegzetűeknek! Elég erősnek gondoltam magam idegileg, így hát belenéztem.

Élőkép, prémkereskedő veszi át az állatokat a vadásztól. Aztán fogja az egyiket a hátsó lábánál fogva, és teljes erővel a földhöz vágja egyszer, kétszer, sokszor. Ezután megnyúzza, majd az állatot egy kampóra tűzi. Az állat meg felébred, és ott rángatózik. Én meg lefagytam, meg a gépem is, ki kellett kapcsolni.

2019. jún. 29. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Egyszer láttam egy rövid horror videót, valami ritka ronda lény volt benne ami csak a sötétben tud mozogni, olyan magas volt mint egy ember és amerre járt, lekapcsolódtak a lámpák, de nem simán hanem olyan villogósan, egy nő lakásában voltak és a nő a végén a takaró alá bújt a kislámpával, sorra aludtak ki a lámpák és végül a kislámpa is, nő kinézett a takaró alól és ott ült az ágy mellett a lény, nem kifejezetten jumpscare volt de olyan hirtelen vágták be, napokig nem tudtam nyugodtan aludni.
2019. jún. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Egy videó a Rake-ről
2019. júl. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 armata397 válasza:
85%
Sok videót láttam életemben.De amelyik megmaradt bennem az a Jack Stauber-től a Bumblebees Are Out. Nem tudom miért,nem ijesztő,csak megrázó a háttértörténet. Volt még a I feel fantastic,Obey the walrus,illetve hasonló hülyeségként a Blank room soup. Ja meg az a csatorna ami állítólag valami becsomagolt hulláról tölt(ött) fel videókat. Talán valami Daisy vagy mi a neve,nem is tudom. Mostanra már tisztában vagyok vele,hogy ezek csak hülyeségek,persze,a 9-10 éves fejemmel még rettegtem az ilyen sz4rságoktól,mostanra nem igazán érdekelnek. Biztos volt még,pl. képtől annyira nem féltem,legalábbis nem ugrik be,de az ilyenek mint a Jeff The Killer egyáltalán nem ijesztőek. Vagyis, nekem nem. Egyébként sokat érdekesnek is találtam,úgyhogy utánuk olvastam/videókat néztem róluk,sok infót összeszedtem,amik megnyugtattak,mert például az Obey the walrus mögött is áll egy igazság,ami inkább szomorú,mint hátborzongató. Minden esetre,az ilyen jumpscare videók néha engem is megfognak,persze,kit nem? Ki nem ijed meg egy olyan valamitől,ami hirtelen a pofájába ugrik? :D
2019. júl. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
100%
Rake. Ahányszor meglátom videón... képen... ledermedek
2019. aug. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!