Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellem a házban, mit tegyek?

Szellem a házban, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Elég szkeptikus vagyok ezen a téren de nem hagy nyugodni a dolog...

Történet a következő, van hogy csak ritkán, van hogy majdnem minden egymást követő estémen lefekvés előtt az ablakom előtt egy áttetsző szürke anyagszerűséget látok elhaladni. A fürdőszobánkban minden éjszaka ég a villany és ezért is vettem észre azt az entitást.

Mást nem tapasztaltam még, tárgyak nem mozognak, nem hallok kopogást csak az árnyat veszem észre. (Nem mindig egyfelé indul el.. Van hogy jobbról balra, balról jobbra..)

-Érdekesség hogy mivel tudatában vagyok azzal hogy el fog haladni az ablakom előtt, megszokásból, ezért oda tettem a telefonomat amelyre egy EMF mérő alkalmazást töltöttem le.

Mivel a mérő a radiátorom miatt megugrik ezért kissé elé tettem, hogy ne zavarja a jelet. -Így is van egy kis jel miatta, de meg áll azon a szinten.

Az érdekesség itt kezdődik, amikor észreveszem hogy elindul az árny a telefonom mérője megugrik.


Várom a válaszokat!

UI.: Egyéb mást nem tapasztaltam, nincs negativitív és pozitív változás az életemben, nem vagyok ingerlékeny és nem szívja el az energiámat. Nem néztem horror filmeket, nem idéztem szellemet, nem vagyok bedilizve.


+1: Azokat amiket alvás közben álmodok, dezsavű szerűen megtörténnek velem. És volt már hogy megálmodtam több mindent ami meg is történt. (Ha volt egy ilyen álmom, akkor annak aki szerepelt benne elmondtam hogy ez és ez fog történni mivel ezt álmodtam és láss csodát megtörtént. -Tudja hogy nem vagyok megbolondulva.)



2019. jún. 23. 12:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Vedd fel kamerával, mikor megjelenik az árny. Vagy állj oda ahol elmegy, és nézz körül, okozhatja e valami még a dolgot.
2019. jún. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Próbáltam már megnézni hogy mi lehet az, de nem találtam semmi érdekeset :/
2019. jún. 23. 12:53
 3/13 anonim ***** válasza:
53%
EMF mérő alkalmazás, besírok!
2019. jún. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
34%
Lehet valaki ottragadt. Ha hívatlan vendégnek érzed valahol méllyen (és amennyiben nem sértelek meg ezzel) javaslok egy boszorkányflaskát készíteni: [link]
2019. jún. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

4.-

Nem hiszem, hogy hívatlan vendég volna és nem sértettél meg. Nincs útban, nem zavar nem érzem, hogy félnem kellene tőle.

2019. jún. 23. 13:22
 6/13 anonim válasza:
70%
Szia! Nálam is jelen volt egy ilyen árny gyermekkoromban, és most is néha visszatér. Én azt hallottam, hogy az ember nagyon közeli, elhunyt szerettei vigyáznak rájuk, vagy esetleg ott vannak velük.
2019. jún. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
35%
Lol sírok ezen a dolgon, szerinted amit az a gagyi app mutat az valós? Megálmodod mi lesz és be is jön? Húha el vagy varázsolva :DD
2019. jún. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
#7. Gondoltam =)
2019. jún. 23. 14:02
 9/13 anonim ***** válasza:
23%
Nem kell semmit tenned,amíg el nem kezd durvulni a helyzet.
2019. jún. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
50%
Látom sokan nem hisznek neked.Én igen,bár én nem méricskéltem semmit.Ha gondolod megírom az én tapasztalásom.
2019. jún. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!