Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellem lehetett, vagy üzenni...

Szellem lehetett, vagy üzenni akart valamit?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm mesélte,hogy amikor a testvére meghalt előtte rosszban voltak. Utána mikor meghalt,akkor készített a kisfiáról egy videót,amiben beszélgetnek vele,és most jön a lényeg,amikor visszanézték a videót akkor nem volt hang csak valami fura zúgás,zörej.Nagyon megijedtek. Azt leszögezem,hogy telefonnak nincs semmi baja,mert én is kipróbáltam és nekem jó volt.

Szerintetek mi lehetett?



2019. jún. 25. 11:26
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Operatőrként mondom neked, hogy az, hogy te vettél fel vele jó anyagot később, még nem jelenti azt, hogy korábban nem lehetett valami hangprobléma. Az eszközök néha random elszaródnak, függhet ez a helyszíntől, például egy szomszédban működő mikrótól, vagy hogy hetek óta nem kapcsoltad ki a cuccot, és széthasználta a ramot, egy vízcsepp a mikrofonon, a hang pedig mindenre különösen érzékeny. Miért gondolsz rögtön arra, hogy ez szellem volt, egyáltalán miért merül ez fel? :D Ha mindent szellemekre fogunk amit nem értünk vicces világ lesz itt.
2019. jún. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mert pont a halála után lett felvéve,és ez arra ad okot,hogy valamit üzenni akart.
2019. jún. 25. 15:34
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
Nagyon szeretnéd ezt hinni azt hiszem, de nem, a technika ilyen.
2019. jún. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is operatőr vagyok, úgyhogy az is lehet, hogy a kollégának lehet igaza. Vagy az is, hogy esetleg valamit üzenni próbál nekik vagy ki akar békülni.

Érdemes elgondolkodni, hogy az a ismerős mire akarná felhívni a figyelmet.

Vagy az is lehet, hogy tényleg csak hibás a videó vagy azaz eszköz, amin a videó van tárolva. Mert már nekem is volt ilyen, nekem nem volt jó a videó, mert szintén zúgás meg zörej volt fekete háttérrel...és a rokonoméknál meg simán le lehetett játszani a videót és nekem is az eszközzel volt a probléma.

2019. júl. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!