Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek létezhettek/létezh...

Szerintetek létezhettek/létezhetnek vámpírok?

Figyelt kérdés
Gyerekként jó kis izgalmas sztorik voltak a vámpíros történetek, de most így felnőtt fejjel elgondolkozva rajta, szerintetek volt valami alapja a dolognak? Számomra az az érdekes, hogy szinte minden kultúra, népcsoport beszámol valamilyen vérszívó lényről. Hogy vélekedtek erről? Persze nem feltétlenül a mostani fantasykre kell gondolni, hiszen évszázadokkal ezelőtt is hittek bennük. De vajon miért?
2019. júl. 2. 08:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Amiért hittek a manókban, a boszorkányokban, a lidércekben meg a rézfszú bagolyban is.


Babona.

2019. júl. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%
Ha vannak is,ki tudja!? De nem itt a földön,hanem egy másik síkon,másik dimenzióban,az asztrális síkon. De ez a legkevésbé hihető dolog, a sok entitásról szóló sztori között.
2019. júl. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Vajon mi az isten az az asztrális sík? Annyiszor láttam már leírva de még senki sem tudta megmondani.
2019. júl. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát igazából én sem tudom mi az asztrális sík, de azt olvastam valahol, az egy másik dimenzió (túlvilág?) Ott vannak ilyen lények,szellem, vámpír, stb.
2019. júl. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 ******?! ***** válasza:
Léteznek, mert sokan szívják a bankszámlát
2019. júl. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

[link]

Érdekes cikk. Sok mindent leír róluk.

2019. júl. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Létezünk.
2019. júl. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
lényegében a nőstény szúnyogok vámpírok.
2019. júl. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Valamivel magyarázni kellett, hogy éppen miért vagy fokhagymaszagú.
2019. júl. 4. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hogyne!

Szúnyog, bögöly, kullancs, az emlősök közöl a denevérek egy fajtája.

Mind-mind a más véréből él.

.

Emberek közt?

Politikusok.

2019. júl. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!