Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Incubus? Segítene valaki...

Incubus? Segítene valaki megértenem, aki nem teljesen laikus?

Figyelt kérdés

Na jó. Elsőként leszögezem, hogy nem tudom milyen témakör ez pontosan és enyhén szexuális tartalmú az egész(nyilván). Nem, nem trollkodok'. Szimplán érdeklődnék, mint egy szkeptikus-és laikus nő, hogy ez most létezik?

Mármint az incubus.

Újabban pár napja arra lettem figyelmes, hogy irtóra be vagyok nedvesedve és mintha valaki nyalna, taperolna, ujjazna/ingerelne szexuálisan méghozzá fényes nappal is és megállás nélkül.

Nem álmodok szexuális tartalmúakat, csak a szokásos marhaságot', amit szoktam. Ám tegnap előtt úgy aludtam el, hogy azt éreztem hátulról fogdoz valami és meg kell mondjam marhajó' érzés volt (egyàltalán nem idegen fogalom számoma a bdsm és perverz vagyok, de nem hinném, hogy az egész csak és kizárólag a fantáziám műve). Szóval az a valami, mintha verné a fenekem (ami a legkedvencebb fétisem) és matatna az ánuszomnál. Annyira már mozogni se tudtam, ill.csak nehézkesen tudtam volna, mert mintha elnehezedett volna a testem és vagy 300kgos lennék. Elaludtam. Reggel gondoltam, hogy remek, össze-vissza haluzok', már tényleg itt a vèg, megőrültem (ez sem kizárt, már ott tartok). Ám érzem, hogy fáj a fenekem és nagyon ki van dörzsölődve. A páromat megkértem, hogy nézze meg és azt mondta teljesen olyan, mintha meg lenne tépődve a bőröm az érintett felületen, "mintha megb*sztak volna egy óriási répával" azt mondta. Mellesleg szokatlanul fáradtan èbredtem és egész nap izgatott voltam -párom örömére. Reggel arra keltem ma, hogy tocsogok úgymond és nagyon nedves voltam újfent. Az óta már 2x maszturbáltam és mind 2x éreztem egy plusz idegen érzést, amit jelenleg is. Tűzforró vagyok.

A probléma (nem tudom most az e vagy sem)akkor is fennáll mikor egyáltalán nem figyelek és koncentrálok, mert pl tévèt nézek, vagy teszem a dolgom.

Az érzéki csalódások(?) nagyon intenzívek és nagyon fáradt vagyok.

Utánajártam, hogy ez mégis mi lehet? Incubus talán? (Talán nem leszek úgy leoltva, ha már az ezotériához klikkeltem, ha nem bánjátok kulcsszóban nem jelenítem meg szexként, mert így is teljesen hülyének érzem magam, nem kellenek plusz emberek, akik erre ráerősítenek).

Szóval, aki ért is hozzá segítene megértenem mit èlek most át óráról órára/ ez most rossz/ amennyiben most komolyan egy idegen lényezettel' ke*élek van következménye?

Elnézést, ha kicsit részletesen írtam le a szexuális tartalmat, próbáltam finom lenni.


Ui.:a nevem természetesen anno azért választottam, mert jól hangzott, nem a téma kapcsán keletkezett.


24/L



2019. júl. 13. 17:15
 1/10 anonim ***** válasza:
10%
igen
2019. júl. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
9%

Az incubus nem fizikai entitás, hanem szellemi...


Éjjel álmaid közben szívja ki szexuális energiáid. Híres színész "testébe" bújik. Britny Spersről fogsz álmodni és ő segít elmenni, így leszívva energiád szellemi értelemben. Az incubus nem hál veled, arra ott vannak a démonok

2019. júl. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
Mondjuk Britney Spears az én "szellemi" energiáimat is leszívhatná.
2019. júl. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
13%
Uhh, valószínűleg. Küldd rám, ha neked nem kell.
2019. júl. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

A francba. Látom túl èrzèkletes voltam. Mindegy, nagyjából ki bírom bogózni.

Dèmon(?) De hát nincs teste! De valahogy mégis érzem...ami annyira nem zavar, inkább az, hogy nem tudom mi által/hogy/miért?

2019. júl. 13. 18:01
 6/10 anonim ***** válasza:
2019. júl. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Pont tegnap olvastam a szellemsexről xD

Volt egy nő aki 20 szellemmel is volt már.:D

2019. júl. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Valamilyen entitás.

egyszer beszélt hozzám egy szellemlány.

nem olyan aki itt élt, majd meghallt és az asztrálsíkra került. az a lány az asztrálsíkon született és ott él. vannak ilyen emberek -szellemek. vagyis tán élő szellemeknek nevezhetőek. 14 éves és sötét rózsaszín színű otthoni ruhában volt. szőke-enyhén vöröskés volt a haja. be volt gumizva a haja,de mégis kissé vizesnek láttam.


szóval azt mondta h ő a meleg energiákat kedveli és nálam meleg is van és csend is.

kiderült, hogy a folyosóm radiátora tavasszal is ment. pedig már nem volt hideg ugyebár. akkor kapcsoltam ki gyorsan. jó magas lett a számla...


tehát a különböző asztrális lények különböző energiákkal táplálkozhatnak-vagy erőt gyűjthetnek.

olykor kiprodukálják maguknak azt ami kell.

aki hajlamos a depresszióra arra mehetnek olyan entitások akik kedvelik ezt a negatív energiákat. ha fogytán van akkor ráadásként jobban kiváltják belőle.


nálad valszeg olyan entitás van aki vagy ami a szexualitás energiákat kedveli. mivel amúgyis hajlamos vagy rá nem kell sok eröltetés h kihozza belőled. állandó biztosíték vagy a számára.

amúgy a szexuális energiák a legerősebbek.


lehet asztrális lény, asztrális ember (élő szellem),

démon is.

a halott szellem vagis aki itt élt, elpatkolt majd az asztrális síkra került --az nem tudhat ilyeneket. mivel ezen a síkon semmit sem tudunk, pláne az energiákról és az energiák kiváltásáról vagy felhasználásáról.


....szerintem legalábbis....

2019. júl. 16. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Fáradt is leszel, mert ez az asztrál parazita elszívja az energiádat, úgyhogy ajánlanék egy söprést. Még ha neked tetszik is amit csinál, jobb lesz megszabadulnod tőle, mert egy idő után veszélyessé is válhat, ha túl sok energiát vesz el tőled. Végezd el otthon a Pentagram Kisebb Rituáléját (Lesser Banishing Ritual of the Pentagram) és már el is fog húzni.
2019. júl. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

[link]

"Tudományos magyarázat"

Bár lehet már rákerestél :D

2019. júl. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!