Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Van itt valaki, aki szerint a...

Van itt valaki, aki szerint a "marsi arc" és a közelükben található piramisszerű formák nem természetes képződmények?

Figyelt kérdés
2019. aug. 8. 00:34
1 2 3 4 5
 1/44 anonim válasza:
84%
ilyen késő este nem hiszem, hogy találsz itt olyan embert, mert általában ilyen tájt szokták őket elvinni az ufók
2019. aug. 8. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
35%
Jelen. A marsi arc mesterséges eredetű, ahogy anno a NASA is igazolta. Lehozták " aZ űR 90/1" c. kiadványban. Később már azt hablatyolták véletlenül fújta össze egy arcra a homok, ami jól kivehető ember arcot formáz. Ezentúl vannak piramisok is a marson jó reggelt
2019. aug. 8. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 Wadmalac ***** válasza:
47%

Próbálkozz az ezo rovatban. Ott, mint a #2 is, TUDJÁK, hogy mesterséges.

Meg persze Trump egy mutáns reptilián stb.

2019. aug. 8. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:

#3 Itt a többség meg azt tudja, hogy nem mesterségesek, szóval a magadfajták sem jobbak semmivel. És ebben mitől vagytok olyan biztosak, netalán ott voltatok, és meggyőződtetek róla? Vagy mert a "NÁZZA azt mondta, oszt akkor az mán úgy van, punktum?"

Még a "nem tudjuk" az egy normális válasz lenne. Bár legalább a kettes válaszoló az olyan, mint amit kérdeztem. Szándékosan nem az ezotériában írtam ki, mert ott gondolom több olyan akad, akit kérdeztem.

2019. aug. 8. 08:09
 5/44 Wadmalac ***** válasza:
45%

A #4-es számú kommented alapján jobb, ha oda is költözöl szépen, mert láthatóan neked is csak a mesékre van bizonyíték, az unalmas igazságra nincs.


Nektek ez nem bizonyíték:

[link]


Ha az, ne fortyogj, ha nem, fáradj át az elvakult hívők közé, köszönjük.

2019. aug. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 Wadmalac ***** válasza:
45%

" És ebben mitől vagytok olyan biztosak, netalán ott voltatok, és meggyőződtetek róla?"

De nagyon okos vagy. Te ott voltál és láttad, hogy igazi a mars-arc meg a piramisok?


Gondolkozz már logikusan. Ha meg nem tudsz, ott az ezo rovat. Csá.

2019. aug. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim válasza:
59%
Egy régi kis felbontású képen tűnt egy képződmény arcszerűnek. Azóta készült róla jobb kép és persze kiderült, hogy szó sincs ilyenről, persze ennek már nem volt hírértéke bizonyos körökben.
2019. aug. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 Wadmalac ***** válasza:
49%

"persze ennek már nem volt hírértéke bizonyos körökben"

Hát ez az. Most már van jó felbontású kép, még 3d modellezni is tudtak róla, de mivel ezen látszik, hogy nincs ott semmi mesterséges, természetesen ezt már Móricka, akinek mindenről AZ jut eszébe, nem hiszi el.

2019. aug. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
33%

Az ilyen marsi arcoknak ezóban a helye :D


Ha már mesterséges eredet, akkor a szivar alakú interstelláris aszteroida, amelyik gyorsított elhagyva a naprendszert, vagy a "Dyson gömb" aminek csillaga furcsán csökkenti az intenzitását.


Bár mindkettőre vannak elméletek és magyarázatok már, de nem zárható ki teljesen a mesterséges eredet sem, még a tudósok által sem.


Na a Marsi arc nem ilyen.

2019. aug. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:

Vadmalac, te kezdtél el támadni, én csak erre reagáltam. Ezek a képek nekem nem hitelesek, később meghamisították őket. Messziről jött ember azt mond, amit akar. Ez jól bejáratott módszer a közvélemény lecsillapítására, ha van valami rendkívüli dolog, akkor gondolkoznak egy darabig, majd végül aztán kitalálnak egy kamu szöveget, az ilyen űrtémáknál meg bevetik a képhamisítást is.


Még azért én sem állítom biztosan, 100%-osan, hogy mesterségesek, de nekem sokkal inkább tűnnek annak, és az irány egyértelmű, nekem nagyon feltűnő, hogy minden ilyen dolognál ezt csinálják, és még csak semleges álláspontra sem helyezkednek, mert ahogy írtam, azt még elfogadnám. De nem ezt teszik, tehát egyértelmű, hogy félremagyarázásokkal manipulálnak, amihez ha kell, a technikát is bevetik. Nehogy esetleg elkezdjünk gyanakodni a valódi származásunkat illetően. Ismerem jól az ilyeneket. Az ilyen tudós szekta gondolkodásmód mondja azt az ufókra is, még ha többen is látták, hogy "á, biztosan csak szentjánosbogarak, vagy szemkáprázás, hallucináció", meg ilyenek.

2019. aug. 8. 09:31
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!