Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit láthattam aznap este?

******?! kérdése:

Mit láthattam aznap este?

Figyelt kérdés

Nemrég szabadultam óvadékkal. Mennyi ideg is voltam bent, három vagy négy hétig? Már igazán nem tudom. Miben kapcsolódik a kérdéshez? Passz... A sitt után az éjszaka kényelmes volt és sokkal tágasabb, mint a cellám. Éreztem a friss szellőt , a szemészedok szelíd zaját, ahogy veszekednek... Közben tűzoltók és rendőrök egy ismerős lakásánál nem messze, alig egy utcányira tőlünk. Kirabolták őket? De miért voltak ott tűzoltók? Még tűz sem volt. Mialatt tömeg gyűlt össze, hogy helyszínre érjenek én egyedül maradtam az éjszakában. Nem mentem oda, mert házi-őrizetben voltam. Félreértés ne essék, nem követtem el bűnt. Az egyedüli bűnöm az, hogy motorral voltam gyorshajton és BUMM! Teljes sötétség... Most itt vagyok, vagyis ott voltam este néztem a csillagokat nagyon...unalmasak voltak. Eközben egy piros pislákoló égitestre lettem figyelmes. Azt hiszem percekig néztem, mint ahogyan a macska követi a lézert úgy követtem azt a pislákoló piros fényt. Nem tudom mi volt az, de nagyon volt, mint a csillagok és eltűnt aztán megjelent. "telefon! Hol a telefom?" volt nálam telefon, képeket is csináltam, de nem volt rajta az piros pislákoló égitest. 'WTF!' gondoltam magamban. Utána videót akartam csinálni, de eltűnt. Esélyem sem volt, hogy felvegyem sok pénzt keressek a képekkel, videókkal. Miért? 16,x Mpixel. Talán jobbat kellet volna vennem? Fene! Mi volt az, amit láttam?


Megjegyzések:...


Szabadulás: kórházban töltött időre utalva.


Sitt: kórház.


Calla: kórházi szoba.


T/N.: lehet, hogy az írásom furcsa. Hogy miért? Kezdő kérdező vagyok, talán úgy 1-2 év múlva anélkül tudok majd kérdezni, hogy mesélésnek tűnne. <<-- ennek bizonyos okai vannak. Túl sokat olvasok és megfertőzte az agyamat.


2019. aug. 24. 17:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Mi elmegyünk a holdra marsra ugyan, de amikor helybe jön a(feltételezhetöen) idegen vendég, akkor az ugy kb nem erdekli a kutatokat.
2019. aug. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A kondorosi keselyűembert láthattad, amint a fény megcsillant szárnyának ezüst tollain. Tökéletesen illik rá a személyleírás. Persze lehet, hogy a kérdésedhez hasonlóan az én válaszomat sem szó szerint kell érteni.
2019. aug. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Wadmalac ***** válasza:
100%

Meglepően regényes a leírás stílusa, ezzel kezdeni kéne valamit szépirodalmi irányban.

De sajnos a jelenség leírása olyan hiányos, hogy nincs mit elemezni rajta.

2019. szept. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!