Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Igaz hogy ha elér az emberiség...

Igaz hogy ha elér az emberiség egy olyan fejlettségi szintet ami potenciális veszély a földönkívülieknek, akkor azok meg fognak támadni minket?

Figyelt kérdés
2019. szept. 21. 12:03
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
Igazad van, én is UFO vagyok.
2019. szept. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
Tudtam az első perctől fogva!!! Mindig is gyanús voltál nekem!!!
2019. szept. 21. 14:17
 13/34 anonim ***** válasza:
Tényleg? Akkor sajnálom, de este meg fognak látogatni bizonyos sötét ruhás emberek.
2019. szept. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:
nem baj az atomtámadás csak fehér ruhásoknak nem árt
2019. szept. 21. 14:38
 15/34 anonim ***** válasza:
Nem tudtad hogy az atom nem létezik igazából?
2019. szept. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
Megtámadni? Ugyan minek? Ha kezdünk veszélyt jelenteni számukra, akkor csak egyszerűen erre irányítanak a feketelyukat, az rendesen kisöpri az egész rendszert Földestől, Napostól, mindenestől.
2019. szept. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
Ha valami intelligens földönkívüli népség a csodatávcsövével figyel minket, még csak majmokat lát a fán. Az ember önmaga létéről alig pár fényévnyire juttatott csak ki bármiféle rádiójelet, ahol gyakorlatilag semmi sincs. Fényévek, gyerekek, fényévek. Ez a fizikai szabály az űrlényekre is vonatkozik. Magyarán két opció van, azok az űrlények vagy eleve itt bújnak a bokorban évmilliók óta, vagy képtelenség hogy tudjanak rólunk. Mire tudnának, már rég Föld se lesz. Ha viszont lenne egy fejlett technikai civilizáció belátható közelben (vagyis azonos időben), azt mi is érzékelnénk.
2019. szept. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
és ha bacilus? azt hogy láthatjuk ha az egész univerzumuk az ágyunkon van?
2019. szept. 21. 15:17
 19/34 anonim ***** válasza:
Mikroszkóppal.
2019. szept. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
és mindenki feltérképezi az ágyát mikroszkóppal, csak én nem? ennyire hanyag lennék? s akkor miattam ér majd meglepetésként a támadás?
2019. szept. 21. 15:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!