Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Kísérleti repülőt láthattunk?

Kísérleti repülőt láthattunk?

Figyelt kérdés

Pár napja, egy baráti társasággal, családtagokkal láttunk egy klasszikus ufó szerű dolgot. Nem voltunk részegek, nem drogoztunk, mint ugyanazt láttuk. Fontos, hogy egyikőnk sem hisz abban, hogy földönkívüli lények űrhajója volt, de biztos, hogy nem a Vénusz, nem bogárraj, nem felhő, nem helikopter, stb. Gépnek látszott, fémes csillogása volt, és lassan haladt. Az egyik barátom drónokkal foglalkozik, azt mondta, tutira nem az volt.

Arra jutottunk, hogy orosz/kínai/amerikai kísérleti repülő, esetleg valamiféle automata szonda lehetett.

Vannak ilyesmik egyáltalán? Hallottam olyan esetről, hogy több százan, egy nagyváros több pontjáról is láttak ilyesmiket más országokban. Voltak közöttük mérnökök, természettudósok, ők sem tévesztenek össze egy felhőt egy géppel gondolom. Egyikőnk sem megy a Blikknek interjút adni, csak kíváncsiak lettünk.



#UFO #kísérletirepülők
2019. nov. 8. 22:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
21%
Gondolom, se fénykép róla, se videófelvétel. Akkor meg nem láttatok semmit.
2019. nov. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%

Az ilyet érdemes videóra venni, abból meg lehet állapítani.

Valószínűleg közönséges kisrepülő volt, az néz ki sokszor UFO formájúnak.

2019. nov. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Leginkább az oroszok szoktak idegen légtérben, random kispolgárok kertje felett próbarepüleseket tartani. Biztonságosabb :)
2019. nov. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Érzem a cinizmust a válaszokból. Valóban nincs videófelvétel, mi olyan emberek vagyunk, akik társaságban nem a telefon nyomkodással vagyunk elfoglalva. "Nem láttatok semmit." Nyilván mind a nyolcan egyszerre hallucináltuk ugyanazt.
2019. nov. 9. 08:37
 5/14 anonim válasza:
52%
Akár mit is látsz, nem baj, ha megpróbalsz racionális maradni. Ezt full cinizmus nélkül írtam. Sokat javíthat a komolyságon, ha a kérdésed után nem próbálsz magyarázatkent feldobni valami nettó fszságot :)
2019. nov. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
#5 Próbálunk racionálisak maradni, főleg, hogy nem hiszünk a marslakókban. De a dolog, amit láttunk, klasszikus csészealj alakú volt, korong, fémes csillogású, hangtalan, lassan repült. Mind értelmes emberek vagyunk, egy kis-vagy nagy repülő nem korong alakú, nem hangtalan, és nem lassan repül. Továbbá vannak szárnyai. Ennek nem voltak.
2019. nov. 9. 09:45
 7/14 anonim ***** válasza:

Kérdező: lehet, hogy nem fogtad fel.

UGYANILYEN klasszikus, fémes csészealjat mutattak videón.

Aztán elkezdték összeadni a képeket, egyesével.

Tudod, ez eltünteti a zavarokat, előkekül az igazi forma.

16 kép után már felismerhető volt a kisrepülő.


Köszönöm a 0%-os lepontozást.

Agyhalottaktól.

2019. nov. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha akarsz egy értelmes magyarázatot a látott jelenségre írj privit!
2019. nov. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Tehát mintha egy csillag lassan haladna az égen egyenes vonalban? Az ISS volt, jópárszor láttam már én is.
2019. nov. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ja, bocs, 9 voltam, most nézem láttátok, hogy korong alakú, akkor nem.
2019. nov. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!