Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Kísérleti repülőt láthattunk?

Kísérleti repülőt láthattunk?

Figyelt kérdés

Pár napja, egy baráti társasággal, családtagokkal láttunk egy klasszikus ufó szerű dolgot. Nem voltunk részegek, nem drogoztunk, mint ugyanazt láttuk. Fontos, hogy egyikőnk sem hisz abban, hogy földönkívüli lények űrhajója volt, de biztos, hogy nem a Vénusz, nem bogárraj, nem felhő, nem helikopter, stb. Gépnek látszott, fémes csillogása volt, és lassan haladt. Az egyik barátom drónokkal foglalkozik, azt mondta, tutira nem az volt.

Arra jutottunk, hogy orosz/kínai/amerikai kísérleti repülő, esetleg valamiféle automata szonda lehetett.

Vannak ilyesmik egyáltalán? Hallottam olyan esetről, hogy több százan, egy nagyváros több pontjáról is láttak ilyesmiket más országokban. Voltak közöttük mérnökök, természettudósok, ők sem tévesztenek össze egy felhőt egy géppel gondolom. Egyikőnk sem megy a Blikknek interjút adni, csak kíváncsiak lettünk.



#UFO #kísérletirepülők
2019. nov. 8. 22:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nekem írsz priviben egy értelmes választ ha nem korong alakú kedves 9-es?:) én is dilemmában vagyok egy furcsa repülő tárggyal kapcsolatban!!
2019. nov. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ha a mozgása szokatlan (hirtelen sebességcsökkenés nélkül fodul el, gyors-lassú váltakozik és mindezt legalább párban, majd mielőtt eltűnik összeolvadnak) , változtatja a színét, fénye erejét, alakját és esetleg még pulzál is az 99.9% - ban UFO, mert az emberiség nem kisérletezik ilyesmivel. Egyébként 6 évvel ezelőtt láttunk mi is ilyet, pontosabban ezt.
2019. nov. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Csóklom.. "Megtaláltad kanálban a mèllyedèst!


Az ufók 99% -a Ilyen jellegű dolog.

Èn elhiszem sokmindenkinek hogy látott hasonló ufószerű dolgokat.

Csak senki nem hiszi el nekik,

Pont ez a lènyege ennek az egèsz misztifikációnak.

Annyi kamuember van, kitalálnak hülyesègeket. Van aki direkt szívatja a többit mert unatkozik. Vannak már règóta drónok is. Mintahogy ismeretlen termèszeti jelensègek pl gömbvillámok anomáliák. ,Mintahogy vannak kísèrleti repülőgèpek is. Mindre rá lehet húzni hogy ufó.. Vanakinek ez mèg jól is jön.

1960ban az U52 lopakodógèpről az ausztrálok azt hittèk 10 èvig hogy egy háromszögletű ufó ráadásul csöndben ès csak èjjel járt.

Ez volt 60ève,, mi lehet most hogy a számítógèpek akkorák már mint egy 100ft os èrme.

2019. nov. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hol láttad egyébként?
2019. dec. 14. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!