Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Adam Archon tényleg 2045-ből...

Adam Archon tényleg 2045-ből érkezett?

Figyelt kérdés

Ha nem láttad volna még a videót ide belinkelem.

https://www.youtube.com/watch?v=yQzvyIME9PI


Az egész annyiról szól, hogy Adam Archon állítólagosan 2045-ből érkezett és durva dolgokat állít, hazugság vizsgálóra kötve. Természetesen átment a hazugság vizsgálaton!

Ilyeneket állít, hogy...

- 2028 augusztusában földönkívüliek szállnak le a Földre. Egészen pontosan akkor hozzák nyilvánosságra az idegenek

létezését.

- Ugyanabban az évben jelentik be az időutazás létezését, amit már 1981-ben kifejlesztettek.

- Az ufóészlelések nagy részben valójában időutazók voltak.

- Los Angeles teljesen víz alá kerül, és a várost új helyre költöztetik.

- 2030-ban az egész világ egy globális szuperállammá válik.

- 2045-re a világot egy szuperfejlett mesterséges intelligencia fogja irányítani, a The Light (Fény, vagy Világosság),

amit tíz ember felügyel.

- Martin Luther King unokája, Yolanda Renee King lesz az Egyesült Államok elnöke, és legnagyobb amerikai elnökként

tartják majd nyilván.

- Eltűnnek a színes ruhák, mindenki csak fekete és fehér színű öltözéket visel.2028 augusztusában földönkívüliek

szállnak le a Földre. Egészen pontosan akkor hozzák nyilvánosságra az idegenek létezését.

- Ugyanabban az évben jelentik be az időutazás létezését, amit már 1981-ben kifejlesztettek.

- Az ufóészlelések nagy részben valójában időutazók voltak.

- Los Angeles teljesen víz alá kerül, és a várost új helyre költöztetik.

- 2030-ban az egész világ egy globális szuperállammá válik.

- 2045-re a világot egy szuperfejlett mesterséges intelligencia fogja irányítani, a The Light (Fény, vagy Világosság),

amit tíz ember felügyel.

- Martin Luther King unokája, Yolanda Renee King lesz az Egyesült Államok elnöke, és legnagyobb amerikai elnökként

tartják majd nyilván.

- Eltűnnek a színes ruhák, mindenki csak fekete és fehér színű öltözéket visel.



Szerintem simán lehet, hogy kamu volt a hazugság vizsgálat!

Ti mit gondoltok erről, nagyon kíváncsi vagyok a véleménytekre ezzel kapcsolatban.



2019. nov. 24. 01:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
57%
A Star Warsban is nagyon hitelesen beszélnek, mégsem hiszi el az ember hogy valóság. A Blairwitch project-re is azt hitték valódi. Nem kell mindent elhinni amiről csinálnak egy youtube videót, meg pár fb bejegyzést és alázagyválnak valami baromságot.
2019. nov. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Ott bukott meg ez a dolog számomra ,hogy mindenki fekete ès fehèr ruhát visel..

Mert tudjuk hogy feketèt fehèrrel nem lehet mosni.

A másik..

Ovodás koromban rajzolni kellett egy jövőkèpet rajzórán a 2000res èvekről.

Mindenki repülő autókról ,ès sok èrdekes kütyükröl csinált rajzot ,kivève Pistike.

Pistike egy trabantot rajzolt hogy szerelik az apjával 2000ben.

-Mindenki kinevette..

2020 van lassan .. Tegnap ment el egy trabi előttem. Igazad volt Pistike...! Nem sokminden változott..

2019. nov. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

"Mert tudjuk hogy feketèt fehèrrel nem lehet mosni."


Ezt most nem tudom komolyan írtad-e, de arról nem hallottál még, hogy a fehéret és a fekete ruhát külön mossuk ? :D

Mondjuk nekem van olyan pólóm, amiben van mind a két szín, de nem szürkült be a fehér része. Minőség függő is a dolog.

2019. nov. 26. 10:17
 14/15 anonim válasza:

Én úgy tudom hogy ő meghalt.

[link]

2023. szept. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Amikor ezeket a válaszokat írtátok 2019 végén sejtettétek, hogy végig fog söpörni a világon egy "vírusnak kikiáltott valami" Amit Covid 19-re keresztelnek és 2 évig fog tartani és több hullámban lecsap? És az emberek nagy részét akik hagyják magukat "szarrá oltják" mindenféle vakcinákkal? Nem sejtettétek..
2023. szept. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!