Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Vajon UFOkat láttam?

Vajon UFOkat láttam?

Figyelt kérdés
10-20 apró fény gömbök, látszott hogy magasabban vannak mint a repülők. Össze vissza mozogtak és olyan könnyen mintha semmi légellenállás nem lenne, egymás mellé mentek utána két különböző irányba, aztán egy helyen szabályos 3 szögbe álltak, és többen megállt egyhelyben mint csillagok lennének. Olyan könnyen mozogtak, és össze vissza, többször úgy egymás mellé mentek mintha beszéltek volna utána két külön irányba mentek volna. Durva volt.
2020. jan. 8. 19:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ez kb. olyan, mint amikor valami diszkó reflektoraiból fényshowt (vagy mi a bánatot) világítanak az égre...
2020. jan. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ahh ez nem az volt, az tudom milyen. Ez teljesen más volt
2020. jan. 8. 20:38
 3/17 anonim válasza:
Vajon?
2020. jan. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Jaja Ráma vajon.

Mi a probléma?

2020. jan. 8. 21:34
 5/17 anonim válasza:

Ha komolyan mondod akkor tudom a választ.


Arizónai cikk google fordítóval:


"Az elmult hetekben arizonában és az USA több államában is észleltek több száz fehér fénypontot apró vörös fényekel amik kötelékben haladtak a házak illetve a mező fölött.

A helyi seriff elkönyvelte drónoknak őket,pedig a szemtanuk szerint némelyik több tíz méteres és fura hangjuk is van.

A helyi légirányitási központ munkatársai szerint biztos nem hivatalos drónok vagy kisgépek,a lakosok szerint tesztgépek vagy idegenwk flottája az éjszakai fénygömbáradat„


Tehát vagy drón vagy ufó.

2020. jan. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

gondolom az istenért sem vetted elő a fos telefonodat h lekamerázd. csak bambultad.

elég sokáig tarthatott a légiprodukció ahhoz h elő is vedd a mobilodat. mára mindenkinél ott van az a KKK mobil.

akkor hiteles ha le van kamerázva BM+!!!

2020. jan. 9. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Dikk utolsó mi van veled korán reggel?😂

Nem, el mondom nektek hogy magasabban volt mint az utasszállítók, és apró fehér pontok voltak azt a telefon kamerája nem látta volna.

2020. jan. 9. 06:48
 8/17 anonim ***** válasza:

[link]


[link]



tessék ezek is fénygömbök!!! ez legalább videózott. bár lehet h csak porok stb.

2020. jan. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Hát öreg ha nem hiszel nekem 8... Megmagyaráznod sem muszáj, láttam amit láttam.

Ezt a telefon kamerája biztos hogy nem vette volna fel. Tisztán látszott hogy magasabban vannak jóval az utasszállító repülőgépek felett

2020. jan. 9. 18:10
 10/17 anonim ***** válasza:
Úgy hangzanak mint egy drónprodukció, augusztus 20án már második éve hazsnálják ezt pl, kis fényekkel alakzatban repülnek könnyen és pontosan.
2020. jan. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!