Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ufók rabolták el a mezőberényi...

Ufók rabolták el a mezőberényi nőt?

Figyelt kérdés

az egyik legkomolyabb brit ufókutató Philip Mantle ufológus szerint Ufók rabolták el a mezőberényi nőt. a Most feltárt, eddig nagyrészt titkosan kezelt dossziék között egy mezőberényi történet is szerepel.


'92 januárjában egy Mezőberényi lakos arra lett egyszercsak figyelmes, hogy a konyhájukban hirtelen egy tojásszerű alak (felül ké­kesszürke, alul narancssárgás ) jelent meg, ami fura földönkívüli hangot adott ki. Ekkor még nem tulajdonított neki jelentőséget.


Ám három nap múlva az aszszony ugyanazt a fura hangot hallotta, kiment a kertbe, ahol egy kabinszerű tárgyat látott. Bemászott, és egy szürke szobában találta magát, amelyben meztelen gyerekek és nők álltak körbe. [link] Elájult és napok mulva az ágyába ébredt testén mútéti hegek voltak. Ez egy tipikus földönkívüli eltérítés története. A nő kiválasztott volt? Mit akarhattak tőle?



2017. szept. 10. 20:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Milyenek azok a földönkívüli hangok?
2017. szept. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Blaster123 ***** válasza:
74%

Ezen ti nem nevettek fel ? :D

"arra lett egyszercsak figyelmes, hogy a konyhájukban hirtelen egy tojásszerű alak, jelent meg, ami fura földönkívüli hangot adott ki. Ekkor még nem tulajdonított neki jelentőséget. "


Néni hazamegy, konyhába látja ezt a fura alakot ami mormol valamit, inkább kinyit 1 hideg sört és megy nézni a Barátok köztet.


Mondjuk a hasáról készült kép is valami. Nincs köldöke, zsír elég érdekesen oszlik el a bőr alatt, jobb oldalt mint valami fémlemezen horpadás.


Badarság az egész.

2017. szept. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Most már kezdem érteni, hogy miért nem veszik komolyan amikor meghallják, hogy ,,UFO hívők" vagy ,,Magyar Ufókutató Szövetség", hisz az elnöke is badarságokat hord össze és komolytalanná téve ezt a műfajt. Le van írva, hogy a férj ebből semmit sem észlelt, pedig jelen volt. Azok inkább amolyan kiütések, mintsem műtét nyomai. :D
2017. szept. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem te raboltad el, megerőszakoltad és megpróbálod rákenni az ufókra!
2017. szept. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%

"a konyhájukban hirtelen egy tojásszerű alak (felül ké­kesszürke, alul narancssárgás) jelent meg, ami fura földönkívüli hangot adott ki. Ekkor még nem tulajdonított neki jelentőséget."


Aha, persze. Én se tulajdonítanék neki jelentőséget, amíg nem a hűtő előtt áll, vagy bele nem eszik a kajámba. Teljesen mindennapos.

2017. szept. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

"Milyenek azok a földönkívüli hangok?"


Nem Földiek.


"Aha, persze. Én se tulajdonítanék neki jelentőséget, amíg nem a hűtő előtt áll, vagy bele nem eszik a kajámba. Teljesen mindennapos"


Lehet nem először járt nála az lény. Regisztrálták vizsgálatra korábban, csak a korházi ágy volt foglalt. Ezért otthagyták. A néni azt hitte most sem lesz semmi. Viszont most, hogy felszabadult az ágy megcsinálták rajta a vizsgálatot. Nálunk is így van ez, nehéz elképzelni hogy más fajoknál is így van?


"Mondjuk a hasáról készült kép is valami. Nincs köldöke, zsír elég érdekesen oszlik el a bőr alatt, jobb oldalt mint valami fémlemezen horpadás."


Lehet kivették a köldökét. Ez is földönkívüli beavatkozást bizonyít, hisz a korházakban ilyet nem csinálnak. A zsír eloszlása is más, látszik hogy túrkáltak valamit. Jól benne voltak ! :O


"Szerintem te raboltad el, megerőszakoltad és megpróbálod rákenni az ufókra!"


ennél sokkal jobb izlésem van.


"Most már kezdem érteni, hogy miért nem veszik komolyan amikor meghallják, hogy ,,UFO hívők" vagy ,,Magyar Ufókutató Szövetség", hisz az elnöke is badarságokat hord össze és komolytalanná téve ezt a műfajt. "


Ez egy komoly esetleírás, ha megtörtént mégis mit csináljon egy kutató. Talán halgassa el, ezt várod ? :XD


"Le van írva, hogy a férj ebből semmit sem észlelt, pedig jelen volt."


Nono, az nincs leírva, hogy jelen volt.Látod, te is hozzá találsz ki dolgokat, nem vagy hiteles kutató. Lehet a szobában nézte a Klinikákat és nem látott, nem hallott semmit sem.


"Azok inkább amolyan kiütések, mintsem műtét nyomai. :D"


Nyílvánvaló, ha idegen biológiai anyagokat pl altatót földönkívüli növényből adnak be neki, attól allergiás lesz, hiszen a Földi szervezete, nincs felkészülve a Szíriuszi növényre. Teljesen törvényszerű az egész, csak nektek nem áll össze a kép.

2017. szept. 11. 18:26
 7/11 anonim válasza:
87%
Szia! Mezőberényben élek és ez a sztori már egy ideje kering a városban, de ha minden igaz, akkor a részeg férje verte meg a nénit... (ezt komolyan mondom)
2017. szept. 12. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
72%
LoL én meg berénybe jártam gimibe (PSG fuck yeah) de soha nem hallottam ezt a sztorit :D
2017. szept. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Ezt nehéz volna eldönteni,még ha rengeteg bizonyíték is szólna mellette vagy ellene.Sok hasonló történetről lehet olvasni.Én nem vagyok elutasító az ufójelenséggel szemben,mindenesetre ebben mint UFO-esetben kételkedem.De nem az ufók,hanem az ufonauták,az ufó az állítólag erre járó földönkívüliek állítólagos járműve,ennek utasai,a földönkívüliek,az ufonauták.Állítólag...
2017. szept. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Honnan vette hogy a hangok "Nem földiek"?

Már bejárta az egész Földet, és meghallgatta az összes hangot amit hallhat?

Hallott már köhögő őzsutát, varánuszt, őrült Mari nénit(persze ez valószínűbb), rókát, hiúzt, azt az érdekes kínai edényt ami furcsa hangokat ad ha a kezeidet húzkodod a fülein? Mert ezeknek elég érdekes hangja tud lenni. Vagy csak úgy rávágta hogy földönkívüli hang, a 90-es évek ufóörültsége közepén. Ha tudnád mikre képesek az emberek 5 perc hírnévért.

2017. okt. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!