Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Akik nem hisznek az ufókban...

Akik nem hisznek az ufókban kérdem tőlük : szerintetek egy ekkora univerzumban amiben csak a mi galaxisunkban több milliárd élet forma létezhet, nem is beszélve a többi galaxisról, nem lehetséges szerintetek egy idegen létforma?

Figyelt kérdés
És még multiverzumot meg sem említem inkább
2020. febr. 15. 21:30
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

“ de értelemszerűen azok nem fogják felülírni a korábban bizonyított fizikai, matematikai, vagy bármilyen jellegű tudományokat.”


Nem, mint ahogy a relativitás elmélete is csak kibővítette a klasszikus mozgástant.

2020. febr. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:

“ Te rendszerint makacsul arra összepontosítasz, amit nem ismerünk, ahelyett, hogy számításba vennéd a jelenlegi ismereteinket.”


Te rendszerint makacsul kizárólag, arra összpontosítasz, amit már ismerünk. Ha mindig mindenki így tett volna, sosem jövünk rá, hogy a Föld mégsem lapos.

2020. febr. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
#31-32 Így igaz!
2020. febr. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:

"Te rendszerint makacsul kizárólag, arra összpontosítasz, amit már ismerünk. Ha mindig mindenki így tett volna, sosem jövünk rá, hogy a Föld mégsem lapos."


Már értem a nézeteltérésünket. Te azt tekinted tudománynak, vagy az idézett mondatban legalábbis "ismeretnek", amit a hatalom mond, legyen szó boszorkányégetésről, vallásokról, vagy arról, hogy lapos-e a bolygónk.

Ezzel szemben viszont a tudomány nem ez, amit te hiszel. A tudomány, mint korábban írtam, feltételezéseket próbál igazolni, és ami bizonyítást nyer, az lesz tudományos ismeret. Ennek értelemszerűen az, hogy a Föld lapos legyen, nem felelt meg soha, hiszen nem nyert bizonyítást (sőt, valójában a vallás tartotta fent ezeket az elképzeléseket a tudománnyal szemben).


Arra, hogy a Föld nem lapos, pont a tudomány jött rá, melyet az abban kételkedők erőszakkal tiltottak.

2020. febr. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

Visszacsatolnék a korábbi kérdésemhez:

Ha nem veszed figyelembe a tudományos ismereteket, mi alapján döntöd el, hogy mi a valóság, miben hihetsz, és miben nem?

2020. febr. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim válasza:

[link]


Nagyon hiszel a tudományban.

Én még nem láttam higgs bozont, szerintem kamu. Csak leírta valami hülye hogy szerinte létezik.

2020. febr. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
61%

"És még multiverzumot meg sem említem inkább"


Ezt jol tetted. Inkább ne is emlisd meg mert lövésed sincs arrol hogy létezhet vagy sem. Még ezt az Univerzumot sem látod de még a galaxist sem amelyikbe vagyunk. Arrol beszélj inkább amiröl tudsz és biztos vagy. Ne ott tátogj ahol nem látsz hanem ott tátogj ahol látsz. Szalmalábakkal érvelő ufóisták meg a papjai, az nem zavar hogy orbaszájba kiderül hogy tele van csalással a z egész história ugy lehet cáfolni az ufózós sztoritokat ahogy elő van írva. Inkább ficizzatok mint hogy a sok marhaságot fokozzátok

2020. febr. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

Kebered a Kecsesen Ringó Fecskét a Recsegve Fingó Kecskével!

A szkrptikusok - velem együtt - nem a más galaxisokbak lehetséges életet tagadják, azt minden bizonyíték hiányában is lehetségesnek tartják.

Amíg nincs bizonyíték, addig viszont kizártnak tartjuk, hogy kicsi zöld és szürke, vagy akármilyen emberkék más galaxisból itt csámborogjanak a Földön.

Egy-egy mámoros este után az alkohollal telített embereket sem követi a fehér egerek hadserege.

2020. márc. 9. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!