Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért rossz minőségű az...

Miért rossz minőségű az összes UFOs kép meg felvétel?

Figyelt kérdés
Direkt lerontják a földünkívüliek a minőséget? Vagy mi lehet az oka?

2020. márc. 19. 04:40
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
De amúgy ha olyan fejlettek hogy eltudnak utazni ide akkor miért fednék fel magukat? Ha megfigyelés a céljuk. Hm?
2020. márc. 20. 03:45
 12/26 anonim ***** válasza:
Szerintem a hamis ufós képek többségét maguk az ufókok teszik közzé! Így érik el, hogy ha igazi felvételek kerülnek elő róluk akkor mindenki csak legyintsen rá! Hm?
2020. márc. 20. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
907es mar vartam a valaszod ide ma is tanultam vmit toled. lehet mert nem mindent akarnak titkolni?
2020. márc. 20. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

907 jól összefoglalta a lényeget, ezt szeretném kiegészíteni néhány gondolattal.

Szerintem mint annyi más témában, ebben sem csak fekete vagy fehér az igazság, tehát a fentebbi hozzászólások együttesen fedik le az igazságot, mivel sok fajta lény van, akik a Földet látogatják.


A többségnek szerintem nem érdeke az, hogy lássuk, viszont vannak olyanok is, akik szeretnék magukat felfedni, jelt adni.

Az a felvetés is logikus, hogy ők maguk manipulálják a képeket, de szerintem inkább a mindenkori hatalom a ludas ebben, akiknek nem érdeke az, hogy kiderüljön az igazság. Ugyanebből az okból kifolyólag manipulálják a Holdról és a Marsról készült fotókat is. Tehát nagy az ellenérdekeltség az igazsággal szemben, és én ezt tragikusnak tartom, mert ezzel a sok hamisítással tényleg lejáratják ezt a témát még azok is, akik nem a hatalom emberei, és csak szórakozásból csinálnak hamis képeket és videókat.


Hozzá kell tenni, hogy mivel ugye sok fajta lény van, és akik eleve magasabb dimenzióból érkeznek, azoknak nem telik semmilyen erőfeszítésbe az, hogy elrejtőzzenek előlünk, mert eleve ez a létezésük alapja, és ezek az interdimenzionális lények visszaalakulnak számunkra láthatatlanná a rezgésszintjük megemelésével. És ahogyan 907 utalt rá, a többieknek is megvan a megfelelő álcázási technikájuk.

De talán vannak olyanok is, akik képesek arra, hogy a fizikai testüket úgy használják, mint mi a ruhákat, tehát ha akarják, akkor kilépnek a fizikai testükből és vissza, és ezt a testet elrejtik a Föld számunkra elérhetetlen részein vagy valahol a Naprendszerben, és képesek arra, hogy közben megfelelő állapotban tartsák, mialatt a lelkük nincsen benne.


Tehát az igazság eleve sokrétű, és ehhez sajnos még hozzájön a nagy ellenérdekeltség is, meg a fentebb említett szórakozni vágyók, akik a hamis dolgokkal akaratlanul is a hatalmat segítik sajnos.

2020. márc. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Tehát igen, pont ez a bizonyos legyintés a célja a hatalomnak, és ezt sajnos elég nagy sikerrel el is érik.
2020. márc. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
És természetesen attól, hogy egy kép vagy videó homályos, elmosódott, attól még simán lehet valódi.
2020. márc. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Nyilván.

És attól, hogy azt az elmosódott, homályos foltot senki sem tudja beazonosítani még nem biztos, hogy földönkívüli eredetű.

2020. márc. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
De lehet az is, tehát kizárni nem lehet.
2020. márc. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Nem utolsósorban, egy nagyon lényeges dolog van még, ez pedig az, hogy ezeknek a járműveknek egy része itteni, földi eredetű, csak titkos fejlesztés eredménye.
2020. márc. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
29%
Az ufós dolog is olyan mint a vallás.Nesze semmi,fogd meg jól.Kb ennyi az értelme.
2020. márc. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!