Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért rossz minőségű az...

Miért rossz minőségű az összes UFOs kép meg felvétel?

Figyelt kérdés
Direkt lerontják a földünkívüliek a minőséget? Vagy mi lehet az oka?

2020. márc. 19. 04:40
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
51%
#20 Nem mélyedtél el a témában. Nincs ezzel semmi baj, egyszerűen nem érdekel. De ha már nem érdekel, ide sem muszáj írni.
2020. márc. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Na oké de miért fednék fel magukat? Ha megfigyelés a céljuk?
2020. márc. 20. 13:46
 23/26 anonim ***** válasza:
#22 Azok nyilván nem fedik fel magukat, akik csak megfigyelnek minket. Akik viszont esetleg valamit üzenni szeretnének nekünk, azok láthatóvá válnak a kiszemelt emberek számára.
2020. márc. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
#23 miért csak 1 embernek üzennek? Miért nem akkor mindenkinek meg ha fel akarják venni velünk a kapcsolatot akkor tudják hol kell.
2020. márc. 21. 03:58
 25/26 anonim ***** válasza:
30%
Sok fajta lény üzent már az emberiségnek. Szerintem megpróbálták már először csendben a vezetőkkel felvenni a kapcsolatot, de rájöttek, hogy ők sumákolnak, nem az emberek, nem a mi érdekeinket képviselik. Ha pedig mégis nagy csinnadrattával jönnének, amivel egyértelművé válna a jelenlétük, azzal meg már szerintem beavatkoznának a Föld életébe, mert ez felborítana mindent. Ezt pedig nem szabad megtenniük. Bár én ennek örülnék a legjobban, nyilván akkor, ha jó szándékkal tennék. Sokan azt mondják, nemcsak ők, hanem földi emberek is, hogy erre még egyelőre nincsen megérve az emberiség tömeges szinten. Én úgy gondolom, hogy egyre többen kezdenek erre megérni.
2020. márc. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
#8 Ezt 3d modellnek hívják, számítógépes grafika ahogy a videó címében is benne van.
2020. ápr. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!