Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A Római Birodalom korában is...

A Római Birodalom korában is volak földönkívüliek?

Figyelt kérdés
Szerintem lehetséges.

2020. márc. 28. 07:54
1 2 3 4
 11/35 907 ***** válasza:
84%

A legtöbb ősi kultúrában, és hiedelemben vannak arra utalások hogy egyes idegen fajok valamilyen úton beavatkozott az emberiség életébe, ezt megörökítették a kor alkotói festményen-rajzon, szobor formájában, vagy épp hieroglifán írásban. Például I. Piusz pápa testvérének ufóészlelése (id.u.150-ben /Olaszországban/, délutáni órákban leereszkedni látott egy csészealjat, ami az elmondása szerint sugarakat lőtt), vagy a piramisokról (bocsánat, ezt most nem szeretném leírni, egy régebbi kérdésnél kifejtettem a témát), vagy az Ariminus folyó torkolatánál /Római birodalom/ időszámításunk előtt 122.-ben megjelent az égen három hold (nem találtak a jelenségre pontos magyarázatot, viszont egyesek szerint idegen űrhajók -mások szerint atmoszférikus jelenség lehetett, jegyzetek is születtek róla, a leírások szerint ezt akkoriban többször is észlelték), és még rengeteg ilyen feljegyzés, festmények földönkívüliekről űrhajóikról, és barlangrajz is fellelhető. Az idegen fajok már a Föld bolygó létezése előtt voltak, majd a Föld kialakulása után előbb jártak rajta mint mielőtt megjelent volna az ember, ezután a bolygót elhagyták, de nem hagyták magára teljesen az emberiséget.


Remélem tudtam segíteni, szép estét, éjjelt kívánok és vigyázzatok egymásra! :)

2020. márc. 29. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
Lehet hogy MÁR akkor nem voltak.
2020. márc. 29. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
#11 907 mesélj már hol van ez az arminius folyó? Mert én nem találom már ha létezik egyáltalán.
2020. márc. 29. 08:53
 14/35 anonim ***** válasza:
0%

Ha az egyiptomi piramisokat - amik már a rómaiak előtt álltak - ők építetteék, mi okuk lett volna itthagyni a Földet és hazamenni?

Arról nem is beszélve, hogy ők csalogatták le ősünket a fáról.

2020. márc. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
Már az őskorban is voltak. Hisz barlangrajzokon vannak ábrázolva.
2020. márc. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:

907 mért csak este meg hajnalban vagy itt? én akkor már alszok :D :(

Igen vannak ilyen történelmi észlelések is szerintem voltak rómában is meg sokfele.

2020. márc. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:

#14 Nem biztos, hogy hazamentek, lehet hogy itt vannak most is valahol a Naprendszerben vagy a Földön általunk nem látható helyeken vagy dimenziókban. És hogyha haza is mentek, az ő technikájukkal, módszereikkel ez nem telik túl nagy megerőltetésbe.


Vannak olyan reinkarnációs emlékek is, amikben az ősemberek földönkívüliek közt vannak, és az idegenek figyelik az életüket, esetleg segítenek is valamiben. Előkerültek emlékek igen régi nem beazonosítható fejlett, de valószínűleg földi civilizációkról is. Ezek alapján azt is számításba kell venni, hogy akiket mi idegeneknek hiszünk, azoknak a nagyon régi ősei valamelyik fejlett előző civilizációban éltek, csak elmentek innen a katasztrófák idején, és a későbbi korokban néha visszalátogatnak időnként. Tehát nem szabad ezeket a lényeket egy kalap alá venni.

2020. márc. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 907 ***** válasza:
73%

Kérdező, (ősi nevén) az Ariminus folyó (mai nevén) Mareccha Olaszországban található, Rimini városban.


Kedves @dubitus nevű felhasználó: Nem hagyták itt teljesen a Földet, időnként visszatérnek, a piramisokat nem teljes egészében ők építették, emberi munkálatok is folytak ott. Az alapot és kezdetleges kisebb "piramist" ember alkotta, viszont azoknál a piramisoknál, amik mértani pontossággal lettek felépítve (akkoriban a matematikai tudományok és számítások hiányosak voltak az ember számára), ott mutatkozik meg legjobban a földönkívüliek beavatkozása technikailag. Az ókori egyiptomiak ezt a találkozást megörökítették feljegyzéseken és ábrázolásokon, például űrhajók ábrái (csészealj), különböző idegen lényekről készült festmények.


Kedves 13:53-as válaszoló!

Azért csak abban az időintervallumban vagyok itt, mert a legtöbb esetben 21:00h - 05:30h között vagyok ébren, ilyenkor adok itt választ, meg csinálom amit a legtöbb ember is, napi rutinok. Lényegében nálam éjszaka van "nappal" és nappal van "éjszaka" tehát fordított napirend, megszokás. Most pillanatnyilag az éjszakai égboltot nézem, holnaptól elméletileg úgyis jön valami viharos időjárás, már most érezni hogy hűvösebb a levegő. :)

2020. márc. 30. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:
#18 907 szóval te is földönkívüli vagy értem :D (nyugi csak viccelek)
2020. márc. 30. 02:30
 20/35 anonim ***** válasza:
50%

Nem szokott ilyesmi zavarni, de valami kézzelfogható alátámasztást tudnátok adni az elhangzottakhoz.


Jelenleg minden sarkon van szinte egy videókamera, mindenkinél van fényképezőgép és mégsem sikerül egy hiteles bizonyítékot sem bemutatni földönkivüliekről. Sőt: Snowden is elmondta, hogy volt lehetősége átnézni a vonatkozó anyagokat, amiben semmi bizonyítékot nem talált.

2020. márc. 30. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!