Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A Római Birodalom korában is...

A Római Birodalom korában is volak földönkívüliek?

Figyelt kérdés
Szerintem lehetséges.

2020. márc. 28. 07:54
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
#30 as valóban igazat ír. Megérdemelne egy puszit a pocijára srácok.
2020. márc. 31. 22:09
 32/35 anonim ***** válasza:

Kérdező, miért írna igazat? Mi ez a fordulat?


Igazából akkor lehetne ezeket a dolgokat megtudni, hogyha őket, magukat az alkotókat kérdeznénk meg, hogy vajon miket láttak és ábrázoltak, de ugye, ez lehetetlen sajnos.

Nem zárom ki, hogy némelyik ilyen ábrázolás harci ruhát, esetleg ünnepi maszkot ábrázol, de ezeknek a nagy része olyan régen készült, hogy kétségessé teszi ezt a lehetőséget. Ezek ha jól látom indián jelmezek, valóban furcsa és ijesztő is némelyik.


A sisakos szobor az szerencsére megvan, be kell írni a keresőbe, hogy maja űrhajós szobra, és nekem az első képtalálatként jött be. Közelről látható ez a különös arc.


És ahogyan írtam, nyilván nem minden ilyen dolgot tartok annak, lehet valóban némelyik maszk, harci sisak vagy ilyesmi. De pont ezért írtam azt, hogy ha csak egy töredékük idegent ábrázol, már az is elég lenne. Daniken is téved nyilvánvalóan néhány dologban, meg a hozzá hasonló nézetű emberek, de nagyrészt igazuk van.


És nem kell túlzásba esni, az Ehnaton-szoborra meg a másikra én sem mondok semmit. Azok nem tudom, hogy mik lehetnek. Bár maga Ehnaton kinézete és származása egy külön téma lehetne.


És rengeteg történet, írás, legenda maradt fenn az elmúlt századot leszámítva is olyan dolgokról, hogy az emberek furcsa lényekkel találkoztak, és furcsa dolgokat láttak. Az égen ábrázolt járművek pedig egészen egyértelműnek tűnnek.


És szerintem a filmeket sem csak úgy kitalálták, ezeknek is van valóságalapjuk. De ahogyan utaltam erre is, nincsen sok értelme olyanokkal vitatkozni, akiknek eleve elutasító a hozzáállásuk minden ilyen rejtélyes dologgal kapcsolatban, és akiknek a vallások és a legendák teljes mértékben a fantázia termékei.

2020. ápr. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha te esetleg nő vagy, akkor te meg egy orrcsípést érdemelsz meg a 31-esben írottakért, meg egy kicsi dá-dát a fenekedre! 😀😁😆😂
2020. ápr. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

"A sisakos szobor az szerencsére megvan, be kell írni a keresőbe, hogy maja űrhajós szobra, és nekem az első képtalálatként jött be. Közelről látható ez a különös arc."


Emberi arcnak tűnik, semmi különös.

Rajta túldíszített fejdísz.

Nem hiába elölről mutatja minden kép az ufó-hívő oldalakon. Úgy zárt sisaknak néz ki, és akár egy légzőkészülék is odaképzelhető a szájába. Oldalról látszik, hogy nem zárt, csak egy arc elé lógó túlméretezett dísz. Ahogy a fejfedő többi része is túlzó, nem funkcionális.


Persze 18 ezredik lehetőségként a földönkívüli ábrázolás sem zárható ki, de ez nem bizonyíték. Ahhoz ilyen sisakban eltemetett valódi földönkívüli maradványokra lenne szükség, vagy élőkre, akik ilyenben most is köztünk flangálnak.


Annyira távoli ez a kultúra öltözködésben és szokásokban, időben is számunkra, hogy nyilvánvaló ha a modern ember a saját környezetének tárgyait akarja beazonosítani az ábrázolásokon, vagy azt amire a filmek, tévé, web nevelték. Egész jó kis iparág szerveződött az elmúlt 50 évben eköré, könyvek, "dokufilmek" százaival, érdeklődők millióival és szépen csilingelő pénztárgéppel.

2020. ápr. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

Ahogyan írtam, mindenki a saját nézetének megfelelő dolgokat lát bele ezekbe, afelé hajlik. Az a nagy baj, hogy nem lehet megkérdezni őket, hogy mit akartak ábrázolni.


De azt is leírtam már, hogy az őskori barlangrajzoknál még nem jöhetett számításba sem harci sisak, sem pedig ünnepi jelmez. Az égen repülő dolgok ábrázolása meg egészen egyértelmű.


Az, hogy üzletet csinál belőle valaki, az szerintem logikus. Szerintem mindenki aki könyvet ír és filmeket készít, amiatt is teszi, hogy minél többet eladjon belőle, bárkiről is legyen szó. És ha már energiát és időt fektet bele, ez amiatt van, mert meggyőződésből teszi ezt, nem pusztán a remélt bevétel miatt. Az egész élet egy nagy üzlet, ez a mostani világrendszer alapja. Vállalatok vannak, és egy vállalat, akármekkora is legyen, a profit miatt létezik.

2020. ápr. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!