Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Lehetséges, hogy Mózes a...

Hedvigg kérdése:

Lehetséges, hogy Mózes a Sínai hegyen nem Istennel, hanem egy reptilián űrhajóval került kapcsolatba?

Figyelt kérdés
Ugye ismerjük a bibliai történetet, leírják hogy kürtzengés hallatszott. Ez akár egy hajtóműnek a félreértelmezett leírása lehet. A hegy rázkódik füst teríti be a hegyet.
2020. ápr. 7. 14:04
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
31%

#10 Ezt azért írod, mert egyetértesz vele. Önmagában véve nem a humorral van a baj, hanem azzal, hogy ő azt gondolja, meg az ilyen emberek, hogy ők mindent jobban tudnak, mint mások. Hogyha meg a másik oldal humorizál, az meg nektek nem tetszik. Ez így működik. Erre jó példa az, hogy én ironikus humorral reagáltam a 4-esre, és le vagyok nullázva. Ehhez képest a négyest nem is pontozták le nagyon, mert most van 36%-a.


Tehát kedves 10-es hozzászóló, te sem tudod megválaszolni a kérdést, amit a kérdező feltett, csak bírálni tudsz, sőt ti ugyanúgy lepontoztok minket, ahogyan említettem.

2020. ápr. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
61%

re#11 #1-ben válaszoltam legjobb tudásom szerint.

"hogy ők mindent jobban tudnak, mint mások" - ezt viszont nem olvastam ki a humoros hsz-ből.

A szentiratokat - kezdve az ötezer éves Védáktól, Buddha beszédein át az evangéliumokon át a Koránon át - itt részletezve: [link]

- nem szoktam történelemkönyveknek, sem tudományos értekezéseknek, sem scifinek felfogni. Mert ontológiailag más szinten vannak (az öt világvallás összes szentiratára vonatkozik, hosszas kifejtést igényelne, hogy miért, és hogy miért ez az alapvető oka, hogy "szent"-nek tartják az emberek)

De abbahagyom, mert engem is össze-vissza pontoznak az ilyenekért főként - és UNOM.

Meg más dolgom is van. Áldott Feltámadás ünnepet kívánok nektek!

2020. ápr. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
59%

Akkor minek tartod őket? Nem várom el én sem, hogy nagyon belemenj a részletekbe. Egyébként köszönöm, és viszont kívánjuk az ünnepi jókívánságot, az összes felhasználó nevében.


Hát ez a hozzászóló eléggé olyan stílusban ír, még ha burkoltan is, mint aki jobban tudná másoknál az igazságot. Nekem az a véleményem, hogy mindenki a saját nézete alapján formál véleményt. Na most, hogyha csak annyit írt volna, hogy "Nem tudom a választ a kérdésre", akkor ezzel nem lenne baj. De akkor viszont jó kérdés lenne, hogy minek ír ide. Ő viszont nem ezt írta, hanem leszól mindenkit, aki nem az ő véleményén van, ráadásul pont azokat szólja le, akik a rovat témájába illő válaszokat írnak. Ezért lettem ironikus vele szemben. Nem hisz ezekben a dolgokban, és emiatt viszonyul így a vele ellentétes véleményen lévőkhôz.

2020. ápr. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Hát, amit meg az egyesben írtál, az is ironikus viccelődés. Tehát még így is 2-1-re vezettek ezt illetően.
2020. ápr. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

13-14 "minek tartod?" - iránytűknek a tévelygő utamon.

#1:Igen, viccoltam. (eredetileg a "vallás"-ban volt - kértük szerintem többen áttenni a humorba, de ide keveredett, pedig ez nem egy észlelés, hanem egy sajátos(félre)értelmezés) A komoly véleményem, ha beállít hozzám egy űrlény, vagy észlelek valamit, ami ide tartozhat, akkor az "itt és most " szellemében tudom, vagy legalább is tudnom kellene, mit tegyek, a fantáziálással nem jutok jó eredményre. Addig is fontosabb, aki/ami valóban életteremben van, azokkal kommunikálok, és azoknak próbálok segíteni, ha szükség van rá, azzal van feladatom, azt próbálom megérteni.

2020. ápr. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
49%

Most már értem, akkor te egy vallásos ember vagy. Szerintem jó helyre került a kérdés, hogy végül ide tették, a kérdező biztos, hogy nem viccnek szánta. Ezt a kategóriát tágan kell értelmezni.


Akkor az van, amire utaltam, mindenki a saját nézetének megfelelő módon látja ezeket a dolgokat. Szerinted ez egy félreértésből fakad, amit a kérdező feltételez, szerintem viszont ezt nem lehet tudni, mivel ugye, nem voltunk ott. Így aztán mindenki megmarad a saját nézetében.

2020. ápr. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Mindenkinek az a dolga, hogy a legokosabbnak tartsa magát, ez így természetes.


És most komolyan számít nektek valamit a lepontozás?


A reptiliánok képesek azon élőlények elől leárnyékolni az űrhajójukat, akik nem látják a fényt 400 angström hullámhosszon, ami 40 nanométer.

Az emberi szem a 390 és 750 nanométer hullámhosszak közé eső elektromágneses sugárzást érzékeli. Lehet nem is látták az űrhajót.


A reptiliánok a 40 nanométeres hullámhosszon képesek a fényt érzékelni, ami az emberi szemnek már láthatatlan.

2020. ápr. 11. 01:44
 18/23 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy szürkékkel találkozott. A reptiliánok az egyiptomiakat segítették, mint tudjuk sikertelenül.
2020. ápr. 11. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

"Mindenkinek az a dolga, hogy a legokosabbnak tartsa magát, ez így természetes."

Szókratész erről máshogy vélekedett. Igaz, halálra is ítéleték érte.


"a bölcsesség legfőképp abban van, hogy tudom, hogy nem tudok. Aki jó valamilyen mesterségben, az nem jelenti azt - bár ő magáról azt hiszi-, hogy bölcs:

„Úgy látszik hát, hogy én ezzel a kicsiséggel mégiscsak bölcsebb vagyok nála, hogy amit nem tudok, arról nem is vélem, hogy tudom”"


Addig is, míg bekopognak az űrlények, és más lesz a feladatunk, olvassuk Szókratész védőbeszédét, akkor jobban tudjuk majd, miképp cselekdjünk a váratlan különleges eseményekkor:

[link]

2020. ápr. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Megint hangsúlyozom, hogy ez egy nagyon jó, kiváló kérdés!

Egyes fajok szeretik magukat istennek mutatni a náluk fejletlenebbek előtt. A reptiliánok valóban tudják magukat álcázni, meg gondolom mások is. Lehet, hogy csak Mózes látta, már nem tudom, hogy a Bibliában hogy van írva. Kétségtelen, hogy az Ószövetségi Isten az nagyon emberszerűen viselkedik, ahogyan ezt már leírtam.


Vannak, akik szerint ez egy anunnaki volt, mások szerint sziriuszi lény lehetett, esetleg orioni. Mondjuk az utóbbi az egy tág kategória, mert csillagok csoportjáról van szó. És nem utolsósorban, az állatáldozatok is nagyon gyanúsak. Vajon egy szerető isten miért kérne ilyet? És ez más kultúrákban is megjelenik sajnos.


Ami a füstöt illeti, én úgy gondolom, hogy ez nem lehetett hajtómű, mert ha valóban földönkívüli volt ez a lény, akkor ezt ki lehet zárni, mert ugye, ők nem rakétaelven működő űrhajókkal utaznak.

2020. ápr. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!