Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Lehetséges, hogy Mózes a...

Hedvigg kérdése:

Lehetséges, hogy Mózes a Sínai hegyen nem Istennel, hanem egy reptilián űrhajóval került kapcsolatba?

Figyelt kérdés
Ugye ismerjük a bibliai történetet, leírják hogy kürtzengés hallatszott. Ez akár egy hajtóműnek a félreértelmezett leírása lehet. A hegy rázkódik füst teríti be a hegyet.
2020. ápr. 7. 14:04
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
A lepontozás akkor zavar, amikor nullán van, vagy pedig annál nem sokkal több.
2020. ápr. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

#19 Tudom, hogy a kérdező mondatára reagáltál, de én pont erre utaltam tegnapelőtt a 16-osban, hogy nem lehet tudni, viszont mindenki hajlik valamerre.

Találgatni meg lehet, és nyitottan gondolkozni. Gondoljunk bele, hogy egyes bennszülött trópusi törzsek hogyan fogalmazták meg, és mit gondoltak, amikor először fehér embert és a repülő járműveket meglátták! Nos, a Biblia sok esetben ilyen nyelven van megfogalmazva. Erre hagyatkozni elég ingoványos talaj véleményem szerint!


És mi merünk nyitottan gondolkozni a kérdezővel, meg más hozzászólók is.

2020. ápr. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

#18 A szürke verzióról pont nem tudok ez esetben, amiről a kérdés szól. Leírtam egy pár variációt a 20-asban.

Leírnád esetleg részletesebben, hogy mik történtek a reptiliánokkal Egyiptomban? Ez egy nagyon érdekes dolog.

2020. ápr. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!