Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Alattunk laknak a felszín...

Alattunk laknak a felszín alatt a Föld legősibb intelligens lényei, akik ufókkal néha feljönnek a felszínre is?

Figyelt kérdés
Pontosabban fogalmazva ufónak nevezett járművel, mert nem tudják azonosítani. Vajon több faj is élhet odalent?
2020. máj. 2. 08:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, néha fel szoktunk menni...
2020. máj. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
69%
Nem, nem lakik semmilyen intelligens faj odalent es ufokkal sem jonnek a felszinre.
2020. máj. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
#2 Esetleg voltál odalent? Nem valószínű.
2020. máj. 2. 09:04
 4/18 A kérdező kommentje:
#1 Tudom, nagy a kísértés a marháskodásra.
2020. máj. 2. 09:06
 5/18 anonim ***** válasza:

Ha a felszin alatt laknak, tényleg alattunk laknak, hiszen mi a felszinen élünk.

A felszin "víznyelőnek" nevezett váratlan beszakadásai sem mások, mint az ők ufóinak felszinre jutása helyei.

2020. máj. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Èn tudom milyen èlet van odalent de sose fogom elàrulni nektek mert nem vagytok azon a szinten.
2020. máj. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem valószínűbb, hogy ezek a lények valamilyen interdimenzionális átjáró szerűségen át közlekedhetnek. Sok érv szól szól ezen elmélet mellett pl. a hirtelen feltűnésük a semmiből, majd aztán nyomtalanul eltűnnek, stb. Vagy például, hogy állítólag bárhol képesek megjelenni, akár a hálószobában is. Elég para...
2020. máj. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
29%

Biztos olvastàtok màr az amerika Cernről szóló tènyeket. A rèszecskegyorsìtòt.

Miszerint dimenziókat nyitnak meg mert összevan rakva 160 kmr nagysàgu bunker alatti csövek tele elektromos kàbellel ès ezt beindìtjàk vèdőfelszerelèsben ès van egy nagy kapu benne egy csővel ès energiàt làt el ès ez rèszecskèket hoz lètre. Nos ha ezt megtettèk akkor bizony az alattunk lèvő dimenziokat kèpesek kinyitni.

2020. máj. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
26%
Eső után szoktam látni őket, mert fel kell jönniük levegőt venni. Araszoló mozgással közlekednek. Járművet nem láttam, de biztos több fajuk is él odalenn.
2020. máj. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
24%

Az ősi írások, mind említést tesznek a Föld belsejében található világokról. Kontinenstől, kortól, civilizációtól függetlenül. Mivel a mai társadalmunk a leggyengébb eresztés, így én inkább hitelt adnék a nálunk sokkal fejlettebb civilizációk tudására, mint a mai nem tudok semmit semmiről, de én vagyok a maximum, mert feltétel nélkül elhiszek mindent amit a jól láthatóan korrupt rendszer bemagoltatott a tankönyvekből. És közben elpusztítom az egész világot a tudatlanságommal civilizáció tudására! Matematikailag kiszámolható a bolygók mozgásából, hogy mind üregesek, úgyhogy elég nagy valótlanság azt állítani, hogy nincs bizonyíték a belsőföld létezésére. És nem sokára mindenki koppanni fog, aki az önteltségtől és cinizmustól fűtött kis álomvilágában él!


Agharata népe él a belső Földbe. Ott mindig süt a nap és sosincs hideg. Nem kell fűteni sem. Magas kék szemű, szőke árják élnek ott, akik rendelkeznek a nullponti energia kicsapolásának technológiájával. UFÓ-kkal jönnek a felszínre, azzal közlekednek


[link]

2020. máj. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!