Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Alattunk laknak a felszín...

Alattunk laknak a felszín alatt a Föld legősibb intelligens lényei, akik ufókkal néha feljönnek a felszínre is?

Figyelt kérdés
Pontosabban fogalmazva ufónak nevezett járművel, mert nem tudják azonosítani. Vajon több faj is élhet odalent?
2020. máj. 2. 08:11
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

#7, és #10 Igen, én is efelé hajlok, hogy ez valami interdimenzionális dolog lehet, nagyon jól megfogalmaztátok. Valószínűleg rendelkeznek olyan, számunkra rendkívüli eszközökkel és képességekkel, amikkel át tudnak jönni a mi dimenziónkba, és egyúttal a felszínre. A legendák is önmagukért beszélnek, meg néhány hihetetlennek tűnő történet a viszonylag közeli múltból ezzel a témával kapcsolatban. Jó ez a linkelt blog is. Szerintem több fajta lény lehet odalent. Vannak vízbe merülő és onnan kijövő ufók is, bár azok lehet, hogy földönkívüliek, csak a bázisuk van a víz alatt.


#6,8 Erről a dologról valahol olvastam már Cernnel kapcsolatban, hogy állítólag dimenziókapukat nyitottak meg, csak ez nem tudom, hogy mennyire volt tudatos folyamat. Egyébként nekem leírhatsz bármit, nyitott vagyok sok mindenre. Írtad, hogy nem akarod leírni, hogy mi van odalent.


#9 Látom, neked is nagy volt a kísértés.


Dubitus, más viccelődővel ellentétben a te fanyar vagy nem is tudom hogy milyen humorodat jobban tudom értékelni, mert szellemességet látok benne általában véve. Már hosszú évek óta tolod itt fent ezt a stílust, látom, a te vesszőparipád ez az ufo-téma. Mindig beleesel a saját csapdádba, és nem vagy képes túllépni a saját korlátaidon. De nem baj ez, csak ha ennyire nem vagy képben, és ebből kifolyólag nem hiszel ebben, akkor nem bánnám, hogyha megváltoztatnád a hozzáállásodat, ha már ennyi energiát rászánsz arra, hogy rendszeresen feljársz ide viccelődni. Vagy inkább írj a humor kategóriába vicces kérdéseket, ha eddig nem tetted meg. Bár mondom, a te humorod még mindig jobb, mint a többi viccelődőé.


Egyébként értem, hogy mire gondoltál, ez jogos felvetés volt vicces formában körítve. Nyilván nem a felszínt törik át, de ezt már kifejtettem fentebb, meg a másik hozzászóló is leírta, hogy milyen fajta lények lehetnek ezek.

2020. máj. 2. 21:19
 12/18 907 ***** válasza:
47%
Kérdező, az esély megvan rá hogy a Föld "belső részében" az általunk nevezett felszín alatt élhetnek elöttünk itt élő intelligens fajok jelenleg is, mivel kevés az esély rá hogy itt hagyták volna végleg a Földet. A felszínre álcázással, vagy pedig -már említették mások is- dimenziónyitással tudnak feljönni. Hihető hogy több fajról van szó, mivel az idők során ezek a lények is fejlődhettek, mutálódhattak generációkon át, esetleg keresztezéssel új fajokat alkothattak maguk között.
2020. máj. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Vannak lények, nem túl intelligensek, Bp-n is megfigyelhető ahogy feljönnek pl. a blahán, vagy a pillangó utcánál a felszínre.
2020. máj. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Látom, egy újabb hozzászóló nem tudott ellenállni a kísértésnek.
2020. máj. 9. 09:50
 15/18 anonim ***** válasza:
Már Kolumbusz Kristóf is látott furcsa fényeket, égi jelenségeket a hajóútjai során. Erről vannak feljegyzések. Ezek a lények lehetséges, hogy már az emberiség hajnalán is megfigyeltek minket.
2020. máj. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
#15 Igen, ez simán lehetséges.
2020. máj. 10. 00:47
 17/18 anonim ***** válasza:

"Nem, nem lakik semmilyen intelligens faj odalent es ufokkal sem jonnek a felszinre.


#2 Esetleg voltál odalent? Nem valószínű."


Felteszi a kérdést, és nem fogadja el a nemet...

2020. máj. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
#17 Elfogadom, de nem tartom valószínűnek. Mert ő sem tudja, ez csak a hitéből fakad neki is, amit írt.
2020. máj. 12. 20:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!