Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az EDDA énekese, Pataki...

Nemo kapitány (V.A.) kérdése:

Az EDDA énekese, Pataki Attila többször nyilatkozott UFO-ügyben. Hiszel neki? Miért?

Figyelt kérdés

Pl.

[link]

[link]


2010. aug. 1. 18:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A betegségek nem hazudnak, a szavak egy kórképnek megfelelően jönnek belőle. Kis nézettségért behívják cikruszi bolondnak, ami szerintem egy gusztustalan dolog. Szerencsére ritkán kell látnom a szórakoztatóipar efajta vergődését.
2018. márc. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Érdekes,hogy sokan hogy úgy gondolják,hogy mindez,ami a földön kialakult,az a véletlenek egybeesése következtében keletkezett. Ja, egy tűzgolyóból,ami kihült. Ha egy kicsit visszatekintünk,úgy néhány ezer évre, mindenre magyarázatot keresünk. A tudósok találgatnak évszázadok óta. Olyan pontossággal, hogy néhányszáz éve megégették azt,aki azt merte állítani,hogy a föld gömbölyű. Most is ez a helyzet, valaki mást mer mondani,és a többség kiröhögi,kipellengérezi. Én nem azt állítom,hogy igaz amit állít,csak azt,hogy a vallások és az ufók az én elméletemben nagyon valószínű,hogy ugyanaz. Vannak korabeli rajzok,amik nagyon hasonlítanak repülőkre,ufókra,és még a biblia is tüzes szekérnek írja le a járművet. Jelenleg a földet egy akváriumhoz tudnám hasonlítani. Van benne élet és megfelelő az élet fennmaradásához dolgok. Élnek benne a halak. De ezek a halak nem látják mi van a szomszéd szobában,vagy akár a szomszéd utcában. Vannak halak,akiket valamiért hálóval kivesznek megnézik és visszarakják. Ezt az élményt a kihal elmeséli a többinek,de azok kiröhögik,hogy ez meghülyült. :D Azért mert ti nem éltek meg valamit,az nem azt jelenti,hogy nem létezhet. Én nem tudom,hogy Atillát tényleg elrabolták-e,csak azt,hogyha egy kicsit belegondolunk,más magyarázat nincsen arra,hogy egy tűzgolyóból FÖLD legyen. Ja,hogy aszteroidák hortak ide szerves anyagot,amik a vízben szaporodtak el és ebből. És honnan? Ugye ti sem hiszitek el ezt a sok baromságot?
2018. jún. 13. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!