Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ez UFO volt? Én nem hiszem,...

Ez UFO volt? Én nem hiszem, de kíváncsi vagyok hogy mi lehetett. (lent)

Figyelt kérdés

Egy este, néztem az eget, és vmi olyasmit láttam, mintha egy repülő villogna, de ennek volt kb. 8 lámpája. és úgy ment, hogy nagyon lassan, és mintha bekapcsolt volna a fénysebesség, eltűnt és húzott maga után egy csíkot, és mindenki azt hitte, hogy hullócsillag. a lámpái mindig máshogy világítottak, de sárgák voltak...

szerintetek ufo?


2010. aug. 4. 15:06
1 2
 1/18 knakx ***** válasza:
100%
vagy ufo vagy a katonasag megint kitalalt valami ujat
2010. aug. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Katonai fejlesztés, szerinted miért van az a sok UFÓ észlelés este. Mivel ilyenkor kísérletezik a hadsereg.
2010. aug. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Óriási a világegyetem ahhoz, hogy egyedül legyünk benne, de szerintem ez biztos valami hadi kísérletezés volt.


Amúgy egy volt tanárom poénból azt mondogatta, hogy a felé repülő galacsin is UFO, ha úgy halad el mellette, hogy nem tudja beazonosítani, hiszen az UFO mozaikszó azt jelenti, hogy azonosíthatatlan repülő objektum. :-) Szóval ennek értelmében amit láttál, az UFO volt, de nem valószínű, hogy földönkívüli.

2010. aug. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem nem az volt.


Én hiszek benne, hogy vannak, de nem hiszem, hogy itt repkednének. :)

2010. aug. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehetett UFO.
2010. aug. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Vadászgép volt. Már sokszor láttam.
2010. aug. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
57%
Az az agyad volt.
2010. aug. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 kayl18 ***** válasza:
100%

lakott területen a pilótáknak tilos ilyen gyakorlatokat végrehajtani, de ettől még nem hiszem én se hogy földönkívüli azonosítatlan objektum volt azaz FAO:D

tényleg mindig azt mondja mindenki ufo-ufo, ha meg lekell írni hogy földönkívüli azonosítatlan objektum az meg túl hosszú, ti is népszerüsítsétek a FAO rövidítést.:D

köszönöm

2010. aug. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
60%
100%, hogy ufo volt. De ne aggódj, téged nem rabolnak el, mert csak 90-es IQ felett visznek el embereket.
2010. aug. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
nagyon vicces vagy -_-"
2010. aug. 5. 22:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!