Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ez UFO volt? Én nem hiszem,...

Ez UFO volt? Én nem hiszem, de kíváncsi vagyok hogy mi lehetett. (lent)

Figyelt kérdés

Egy este, néztem az eget, és vmi olyasmit láttam, mintha egy repülő villogna, de ennek volt kb. 8 lámpája. és úgy ment, hogy nagyon lassan, és mintha bekapcsolt volna a fénysebesség, eltűnt és húzott maga után egy csíkot, és mindenki azt hitte, hogy hullócsillag. a lámpái mindig máshogy világítottak, de sárgák voltak...

szerintetek ufo?


2010. aug. 4. 15:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ja, tudom. Engem már raboltak el ufók a humorérzékem miatt, én tanítottam meg nekik, hogy mi a vicces és mi nem. Mondtam nekik, hogy a sárga lámpák viccesek, de a legjobb, ha mindig csíkot húznak maguk után, mert akkor mindenki azt hiszi, hogy hullócsillag. Továbbá hogy a 8 lámpa a jó, se több se kevesebb, mert az már nem vicces.
2010. aug. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:

Nem lehet ennyi adatból biztosra menni.


Ha cik-cakban gyorsan közlekedik, na akkor már biztosan lehet mondani valamit.

Hiszen cik-cakban közlekedni szabad szemmel láthatóan gyorsan, az végtelen gyorsulást feltételez, és ez az eddigi nyilvános aerodinamikai törvényeknek nem megfeleltethető.


Ha egy helyből gyorsul hirtelen, tehát mintha ugrott volna, az megint idegen kezűségre utalhat, hiszen ez jó pár G lenne, és ezt nem bírja ki ember, csak gép(általa vezérelt/robot).


A nagy átlagban észlelt UFO-k nem adnak kondenzcsíkot.

Nincs hang,

Gyorsan egy helyből közlekedik.

Nem gyorsul, hanem egyből gyorsra vált.(értsd.: mintha rakétából lőtték volna ki őket hirtelen, de akkor sincs kondenzcsík)

Tud cik-cakban menni elég nagy sebességgel.


Szerintem vadászgép volt, vagy valami próba gép, helikopter(ebben is van sugármeghajtású).


Bár az bizarr, hogy a lámpák máshogy világítottak, de gyanúra ad okot, hogy egy színben. Akkor ha ufo lenne ezek mondjuk lehettek volna az ablakok.(több refi csak helikopteren szokott lenni általában, de láttam már magángépet is több refivel, mert ezek magán reptérre mentek, vagy más helyről szálltak fel-le, és az utat világítja ki.)

A villogás a forgás lehetne, de ez igazából pulzálásnak tűnik, és némelyik annyira gyors, hogy "állni" látszik.(sima gépen nem villog sok, mint írtam, hiszen nincs is ennyi.Bár itt tudni kellene, hogy milyen magasan lehetett, mert ha nagyon magas akkor semminek nem látszik ennyi lámpa)

A folyamatos gyorsulás, sem megszokott, bár attól függ, hogy milyen távon volt a gyorsulás.(van ilyen esett-észlelés)

2010. aug. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Szerintem az Enterprise teret váltott.:)
2010. aug. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:

Szerintem sem vagyunk egyedül az univerzumban, de ha jönnének az UFO-k akkor miért pont ide jönnének?...nade tegyük fel, hogy ide jönnek...és honnan tudják majd hogy a Földön van ilyen nagy gravitáció...meg honnan tudnának olyan "űrhajót építeni" az UFO-k hogy ellenálljanak vagy alkalmazkodjanak a gravitációhoz?

szerintem is csak kisérleteztek

2010. aug. 13. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 kayl18 ***** válasza:
talán mert létezhetnek olyan civilizációk, amelyek évezredekkel előttünk járnak technikailag
2010. aug. 13. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 kayl18 ***** válasza:
a gravitációt egyébként mi is bármelyik bolygónak kitudjuk számolni
2010. aug. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
én egyszer olyat láttam, hogy olyan volt mint egy repülő, csak nem villogott, hanem világított folyamatosan, és hirtelen irányokat változtatott. Egyszer jobra, aztán hirtelen balra. Nem hinném hogy repülő volt...
2010. aug. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
erről volt szó a www.idokep.hu-n érdemes rálesni
2010. aug. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!