Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Aki azt hiszi, hogy az ufókról...

Aki azt hiszi, hogy az ufókról készített videók és képek mind hamisítványok, az mivel magyarázza a barlangrajzokat és festményeket?

Figyelt kérdés
Több száz éves festmények, több ezer éves barlangrajzok repülő tárgyakról, ismeretlen lényekről és szkafanderes űrutazókról. Ma már lehet szerkeszteni ezt-azt, de ezer évekkel ezelőtt egymástól hatalmas távolságra lévő embereknek nem volt módja kommunikálni egymással, hogy létrehozzanak egy hatalmas, közös "hazugságot".

2020. aug. 19. 22:58
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:

én a Cobra interjú; A Galaktikus Föderáció és a Spirituális Hierarchia; Nyilvánosságra hozatal youtube videókon sokalltam be.

+ a hibbi ufológus ismerős aki "azért jó ideje benne volt" de a felmerülő kérdésekre nem tudott ésszerű választ adni.

Lehet lepontoztak minket, nem is zavar csak nézzenek utána. Elég csak hinni, vagy választ keresni és megerősödni benne...

Vagy ledönteni a hamis falakat már ha kiderül hogy hamis.

Hogy mi az igaz, azt döntse el mindenki maga.

Ha fizikaiak, kell lennie fizikai bizonyítéknak. S nem csak fotók, ásatások, esetleg még élők.

2020. aug. 21. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
67%

#19 Az ókori hosszú koponyák egyértelműen idegen faj koponyái. Ilyen hosszúra egyszerűen nem lehet megnyújtani. A királylistákon olvasható sok ezer évnyi uralkodási idő is önmagáért beszél.


Hogy miért nem mondják el hogy itt vannak, azt már leírtam sokszor az évek során, ez egy külön téma.


Ne haragudjatok tagadók, de amit az amerikai légvédelem sem tud beazonosítani, az ugyan mi a fene lehet? Ennyire ne nézzétek már őket amatőröknek! Ez sem tartozik a kérdés témájához közvetlenül, de leírom, hogy tényleg vannak titkos járművek, viszont ezek amiket nemrég elismertek korong alakúak voltak. Lehetnek ezek is földi eredetű járművek, viszont ezek nem katonai célból, illetve nem földi katonai célból, mert idegen technika alapján készültek itt a Földön. Ilyenből is van sok.

2020. aug. 21. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:

22 nem-e [link]


[link]


[link]


[link]


"de amit az amerikai légvédelem sem tud beazonosítani, az ugyan mi a fene lehet? Ennyire ne nézzétek már őket amatőröknek!"

Ebben nehéz utána járni így nem zárom ki az esélyét, de fenntartással a "mi van ha?" kategória. Szerintem nem csak az amerikai légvédelem fejlesztget. Szerintem a mai napig fent áll az oroszokkal a rivalizálás. Ahogy az a hidegháborúban is jelen volt. de nem is csak e két ország kutat és fejleszt, az ami jelenleg itt ismeretlen, nem jelent hogy egy másik légvédelemnek is az... lehet idegen is, de ahhoz ki kell zárni minden mást. Nem vagyok szaki, tudós. csak utánajárok.

A fentit konkrétan a "nyúlt koponya" címszóval Googleztam ki. Én csak ennyit mondok járjon mindenki utána, hogy közelebb kerüljön az igazsághoz. amit meglehet találni az mind fent is van.

2020. aug. 21. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
0%

"Utolsó, ha a föld legfejlettebb légvédelme 50 év vizsgálódás után bevallja, hogy léteznek"


Csúsztatsz, terelsz.

Mi köze a Pentagonnak és annak, hogy nem tudja mi van egyes felvételein ahhoz, hogy mi van a barlangok falán és több száz/ezer éves festményeken? Erről beszélek, mert ez volt a kérdés, nem a földönkívüliek, ufók léte, hanem az ábrázolások.


"akkor te miért hiszed azt hogy a 8 általánosoddal jobban el tudod dönteni, hogy kamu az egész?"


Személyeskedsz.

Elfogytak netán az érvek?

Hirtelen milyen igazmondóvá váltak UFO-hívő körökben az USA kormányzati szervek.


"Nehogy azt hidd hogy mindenről tudsz."


Aki itt állít valamit, azok ti vagytok, miszerint több tízezer ábrázoláson nyilvánvalóan ufók vannak. Mi alapján? Hol a minta?


Én azt állítom, nem tudom. Illetve sok minden más is lehet, beleértve a fantáziarajzot, jelképeket meg a félreértelmezést/belemagyarázást.

Ja, lehet, akár földönkívüli űrhajó is, de mi alapján? Mert neked annak tűnik 15 sci-fi megnézése után?


"Valójában csak egy tudatlan kis átlag polgár vagy."


Kettőnk közül mégis nekem van több verzióm a dologról.

Neked csak egyvalami jutott eszedbe.


Inkább tegyél be egy nyilvánvaló példát a sok tízezerből, amin egyértelműen földönkívüli eszköz van, meg a bizonyítékait, ami alapján. Mondjuk egy barlangrajzot és utána a megtalált őskori űrhajóroncsot. De jó lesz egy őskori szkafander is, pont olyan mint a barlangok falán.

2020. aug. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
100%

Én rakjak be neked linket? Ha érdekel megkeresed.


Elég gyenge elméjű lehetsz ha nem érted az összefüggést.


Hamisítvány videókról volt szó, meg festményekről.


Én belinkeltem ide egy videót ami nem hamisítvány. És véletlenül azon is hasonlóan néz ki az ufo.


Nem írtam hogy idegen űrhajó. Ismeretlen repülő valami, ami járműnek tűnik. Ilyenek léteznek több ezer éve, ez tény.


Az ide látogató lényekre valódi bizonyíték soha se lesz. Ha volt is, eltüntették. Elpusztulna a világ, akkora pánik lenne.

Egy kis vírustól is majdnem összeomlott a gazdaság.


Hidd el hogy sokmindenről nem tudsz. Miért hiszed azt hogy a hatalom mindent elárul neked?

Mert az iskolában megtanultad hogy a föld lapos? Jah nem, azóta már tudják hogy gömb...

2020. aug. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
2020. aug. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
61%

Linkelhetsz, az valamilyen szinten alátámasztja az érvelést.

Személyeskedni nem kell, az nálam egy fajta beismerés...

A parcas koponyának jobban utánanéztem, de csak egy cikk CtrlC-CtrlV, más-más oldalakon... érdekes, de így nem készpénz.

Nézd UFO-k lehetnek, földönkívüliek is a Földön kívül.

Na de itt titokban szórakozni, irányítani és uralkodni az embereken, egyszerűen nem logikus, persze a "hatalom" titkolózhat az átlagoknak. De mond csak te rejtőzködnél ha te lennél a főnök egy nálad jóval gyengébb csoport felett?

Többször is mondtam, utána kell járni és úgy következtetni. Nem vagyok egy 100% tagadó, de jobb lehetőleg reálisan, hozzáállni mindenhez. Legyen az ez vagy az ezóban bármi, még a vallást is ide sorolom de az már nagyom más téma...

"Hidd el hogy sokmindenről nem tudsz. Miért hiszed azt hogy a hatalom mindent elárul neked?"

Ahogy vesszük, valóban nem vagyok egy mindentudó, és valóban nem árulnak el mindent. Viszont ez már Jobb híján nyílt titkok, mind találkoztunk a felvetéssel van aki hisz s van aki nem.

2020. aug. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 A kérdező kommentje:
Picit elkanyarodtunk az eredeti vonaltól, de nekem van elméletem arra, hogy miért "bújkálnak" a földönkívüliek ezen a bolygón, én ebben hiszek. Nagyon elrugaszkodott, de elmondom, ha képes lennél objektíven megfontolni.
2020. aug. 21. 17:54
 29/40 anonim ***** válasza:
0%

Imádlak titeket!! 😍😍😍😍

Ezt egyszerűen öröm olvasni. Sőt már szinte kéj! 🤩

2020. aug. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
100%

Dehát régebben nem rejtőzködtek.

A jelenlegi világ összeomlana, azért ez elég jó ok.


"De mond csak te rejtőzködnél ha te lennél a főnök egy nálad jóval gyengébb csoport felett?"


Így sokkal könnyebb irányítani a tömeget.


De azért annyira nem rejtőzködnek. Pont azért van annyi ufo észlelés.

2020. aug. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!