Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az ufó lehetett?

Az ufó lehetett?

Figyelt kérdés
Tegnap egy nagy vakító fénygömb repült el a házunk felett a konnektorok szikráztak amikor a váltóáram letranszformálta a biztósítóföldelést és nem kapcsolódott a lámpa fel akkor is égett miközben nem is volt áram csak a párhuzamos kapcsolás egyik-másik körtéje izzott. Az ufó lehetett?
2020. szept. 22. 10:42
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
nagy valoszinuseggel igen az lehetet
2020. szept. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

UFO: Unidentified Flying Object, azaz Azonosítatlan Repülő Tárgy.


Repült? Igen. Felismerted? Nem.


Tehát határozottan kijelentheted, hogy egy ufó volt. Akkor is, ha az valójában egy teljesen hétköznapi dolog volt (monjuk egy sötétben világító focilabda, teszem azt) és semmi köze az űrlényekhez.

2020. szept. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi is láttunk olyat hogy valami fényesség villant de nem ment el az áram


Igaza van az elozo válaszoloknak de nem kotok bele mert szerintem mindenki gondolja hogy ilyenkor kikről van szó

2020. szept. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
58%
A vakító fénygömb múltkor rázuhant a bodegámra. összedőltek a szerszámok, elromlott a fűnyíró és nem találom a szánkót sem azóta. Én nem gondolom, hogy az idegenek lopták el csak már nagyon gyanús hogy minden éjjel világító fénygömböket látok szánkóval elsuhanni az erdő felett.
2020. okt. 3. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kérdésed magyarázata alapján nem UFO volt, hanem átmenetileg nem ment bele a prácni a prűcnibe, mert kicsi volt a stúcni, ezért nem stráfoltak a pászok!

Igyekeztem olyan értelmes választ adni, mint amilyen értelmesen kiírtad kérdésed.

2020. okt. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!