Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hisztek a földönkívüliekben?

Hisztek a földönkívüliekben?

Figyelt kérdés
Ha, igen miért? Ha nem, miért nem?

2020. dec. 14. 02:10
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
62%

A volt Kanadai Védelmi miniszter nyilatkozta, hogy 18 fajról tud, ami többé kevésbé rendszeresen és titokban látogatja a bolygót. Medvegyev volt Orosz elnök, -Putyin jobbkeze- nyilatkozta hogy tudnak a földönkívüliekről, több fajról vezetnek nyilvántartást. Amerikai katonák, titkosszolgálati vezetők is szoktak kiszivárogtatni, 30-40 év titoktartás lejárta után nyilatkozni.

100 milliók jelentettek észleléseket, sok százan-ezren látnak egyszerre néha az utca emberei, nem összebeszélt, megrendezett jelenetekről.

Nehéz lenne nem hinni....csak megszoktuk - megszoktatták velünk, hogy ne higgyünk egymásnak, azt kell elhinni amit a tévében a "felelős vezetők" nyilatkoznak.

A híres roswelli ufo-lezuhanásnál is a megbízott katonai vezető az első nap még földönkívüliekről beszélt, utána már mindenki csak meteorológiai léggömbről.

Félrevisz minket az a gondolkodás, hogy a fejlődés a fizika világban történik (ami csak részben igaz). A legtöbb faj a szellemi fejlődést választotta, és a 3D-s fizikai testüket csak a lélek fejlesztésére és tanulmányozására használták, aztán a 4D-t elérve kinyílt számukra a világegyetem. Mi azt a hibát követjük el, hogy a lélek létezését is minden erővel vitatjuk, ezzel még a lehetőségét is próbáljuk elvenni magunktól hogy megérthessük a világegyetem "sötét anyagból és energiából" álló szerkezetének a 95%-át.

2020. dec. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
56%
Yeah
2020. dec. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
43%
Igen hiszek, de nem vagyok biztos.
2020. dec. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim ***** válasza:
45%

Philip Corso ezredes aki az amerikai légierőnél szolgált, a különleges technikai részleg tartozott hozzá.

Ezt a részleget a Roswell-i ufo baleset után hozták létre.

Feladata a volt hogy a kormány és a hadsereg mérnökök segítségével visszafejtse azt a technológiát,amit lefoglaltak az ufo baleset helyszínén.

A benne talált lényeket a légierő egy légibázisra szállította, ahol egyikük még életben volt.

Több évtized alatt a technikát visszafejtették, mindaz amit mi technikai dolgokként használunk, az űrhajó irányításához tartozott.

Amikor leszerelt a légierőtől leírta mik voltak ezek a dolgok, amiket csináltak, titoktartási szerződése lejárta után nyilvánosságra hozott mindent.

Az idegen lény akit a légibázisra bevittek,megfigyelésre volt ott tartva.

Az egyik tagja a személyzetnek részt a lény analizálásban, tanulmányozásában, később elemzésében.

Ő szintén miután lejárt a tikoktartási szerződése erről rövidebb nyilatkozatokat dokumentumokat megjelentetett, majd halálos ágyán átadta egy újságírónak és egy gyerekének mindezt az infót dokumentációt, amit ott akkor össze tudott szedni.

Mindet nyilvánosságra hozták.

Személyes vonatkozásom hogy nem hiszem hogy léteznek, hanem tudom hogy léteznek.

Családdal is láttunk már korong alakú és hosszúkás szivar vagy tojás formájú szürke színű égen repülő szerkezetet.Nem lehetett egyik fajta repülőhöz sem hasonlítani.

2020. dec. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
69%
Igen, hiszem hogy vannak. Emberi ésszel felfoghatatlan lenne, mennyi minden és mindenki van jelen az univerzumunkban + ami azt körülveszi és így tovább.. akkor még a dimenziókról nem is beszélve, ami már meghaladja a fizikai tér egyedüli létezését, az agyunk képtelen feldolgozni mindezt és a szabadság helyett csak félelmet éreznél. Mindenki oda született ahova kell. A földönkívüliek sem hinném, hogy akarnának ártani itt bárkinek is, de valószínű inkább az emberek ártanának nekik. Hiába fejlettebbek. Tudod a primitívség, az ösztön kiszámíthatatlan. De attól, hogy nem találkozunk velünk, még léteznek.
2020. dec. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
78%
Én hiszek benne, mert mi csak egy kis "pont" vagyunk az univerzumban, ki tudja, hogy még kik élnek...
2020. dec. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:
69%

Már nem bántásból de ez nem hit kérdése, de én úgy gondolom hogy biztos hogy van rajtunk kívül máshol is élet, ehhez nem kell semmi bizonyíték elég ha belegondol az ember hogy milyen nagy is egy univerzum(a sok közül)


Ami meg a katonai bázisokat illeti nincs kizárva az a lehetőség se hogy idegen technológiát alkalmaznak, mindent meg úgyse lehet ráfogni a meteorológiai léggömbre

2020. dec. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim válasza:
38%

Találkoztam velük

Hétfőn 11 órakor

2020. dec. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
50%
Te kis hazug, hétfőn nem is volt 11 óra!
2020. dec. 15. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim válasza:
65%
18: mikor a menyezet repedezett ugye? XD
2020. dec. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!