Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hisztek a földönkívüliekben?

Hisztek a földönkívüliekben?

Figyelt kérdés
Ha, igen miért? Ha nem, miért nem?

2020. dec. 14. 02:10
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
71%

40-es!

Ahogy írod!

Azok a bolygók fölött álló Bölcsek, akik irányítják naprendszerek működését, ha fejlődés lassulását tapasztalják, beiktatnak katalizátorokat, hogy a fejlődés felgyorsuljon.

Bolygók Konfederációja,Őrzők,Szaturnusz Tanácsa Ők olyan entitásokból állnak, akik már véggimentek a fejlődés útján, és a nyolcadik dimenzióból mozgatják a szálakat.

Orion Csoport is ide sorolható, de ők a fejlődésnek egy másik útját választották.sok bolygó vagy naprendszer viszont az ő fejlődésüket választja, így kozmikus egyenlőség elve miatt a Teremtő az ő működésüket is engedi.

2020. dec. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
42%
Neem
2020. dec. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt vannak, én hiszek ebben.
2020. dec. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2020. dec. 20. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
71%

40; 41

ez szép és jó de csak elmélet. feltételezés, az hogy mit is csinálhatnak a nálunk fejlettebb fajok.


Én földi vagyok, hozzátok hasonlóan, így a földi eseményekhez tudom hasonlítani, idealizálás nélkül.


Az egy dolog hogy van élet a földön kívül, nálunk technológiailag vagy szellemileg fejlettebb, de lehet azonosan fejlett, vagy alulfejlett.


Amiben én hiszek, az nem az, hogy jöttek s mentek, hanem az emberiség felfejlődött egy szintig majd kipusztította magát. ami vagy a nyersanyaghiány, élelemhiány vagy háború okozta. Legalábbis erre több esélyt látok, mint a földönkívüli misszionárius programra. Kinek érné meg?

Vagy szkeptikusan tényleg ez az első nagyobb fejlettség, s amik jelenleg megmagyarázhatóak az valóban random kerültek ide, ezzel esély adva, hogy idejöttek randalirozni, "jó szándékkal"


Nem arról van szó, hogy nem hiszek a földönkívüli életben, az a jelen tudásunkkal elvakult lenne. Kizárt, hogy ez az egyetlen lakott bolygó.

De hogy galaktikus federáció, unió igyekszik megmenteni egy bolygót, felfejleszteni egy fajt ne az hülyeség.

Az ember fejleszt és minden lehetőséget kipróbál, nem idióta, de iszonyat pusztításra képes, ami más, ami felhasználható.


Jelenleg ha jól tudom, kolonizálni kívánjuk a Marsot, mi van ha lakott? szövetség vagy mint afrikánál, amerikánál, hódítás, rezervátum, rabszolgaság stb... és mi lennénk az egyetlen hódítók? Ne már! Ez pont olyan mint a több millió galakszis naprendszer és bolygóból a Föld az egyetlen lakott bolygó.


Röviden, nem hogy létezhetnek, léteznek földönkívüliek. Ez a része aligha lehet kérdés.

A kérdés, valószínűtlen része, hogy önzetlenük segítenének más fajoknak, ha nálunk embereknél a bőrszín miatt megy a rasszizmus, egy predátorral aligha lenne baráti a viszony

2020. dec. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
100%

40-es vagyok.

Pedig ha belegondolsz, hogy másképp lehetne?!

A fajok fejlődnek, találkoznak egymással. Némelyek békések, segítőkészek, barátságosak. Mások agresszívek, hataloméhesek, hódító jellegűek. Szövetségek alakulnak. Sok ilyen és -bár sokkal kevesbb- sok negatív szövetség is létezik.


Mi kb olyanok vagyunk, mint az a (nemzetközi védelem alatt álló) primitív törzs, aki nem tart kapcsolatot a világgal,és nemrég az illegálisan beszökött, és öket vegzáló hittérítőt megölték. Hagyni kell a saját tempójával fejlődni.

Persze "kint" is létezik római katolikus egyház (csak tréfa), aki akár erőszakkal az életünk árán is integrálna minket a szervezetébe, de ezt ilyen direkten nem hagyják a szövetségek.

2020. dec. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
100%

Az ember okos, de azért számtalan olyan csodát produkált a történelem során, kb a semmiből, amit nehéz elhinni.

Mondhatjuk, hogy megalománia, kultusz, de pl honnan a fenéből pattant ki bárkinek is a fejéből, hogy piramist emeljen?

Nagyjából a semmiből a semmivel hozták létre azokat a csodákat amiket.

Mégis, miből lett hirtelen tudásuk? A természet megfigyelése az oké, de amikor vagy eszik termel, vagy meghal, pont azon angyal, hogyan építsen egy cuki öntöző rendszert,gátat, zsilipet etc...

Szerintem külső segítség nélkül, kb most jutnának el a városodás felé. Mert ugyan értelmes lények vagyunk, de annál agresszívebb, sajnos.

2020. dec. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:
100%

Haverom már látott. Sosem foglalkozott ilyenekkel, járatlan a temában. Engem erdekeln3k ezert megkérdezett hogy mi lehetett az.Meselte hogy egy ezüst lapos gömb lebegett töle par szaz méterre. Nem is foglalkoztak vele, pedig azért az ilyen furcsa faluhelyen ☺

Aztán fél óra múlva összenéztek az apjával, na de mégis mi lehet az?

Erre felemelkedett a gömb és két másodperc alatt elsuhant.

De nálunkntöbb ilyen volt. Volt egy tök őszinte roma osztálytársam aki sosem kamuzott. Ő mesélte hogy egy nagy fémes gömböt látott es kis embereket körülötte. Mondom mit csináltatok. Orditva szaladtunk hazáig! Volt hogy a fél utca nézte ahogy egy hatalmas izzó valami repül. De erről nem szeret beszélni senki.

2020. dec. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 A kérdező kommentje:
Utolsó: Arról a nagy fémes gömbről tudsz még esetleg valamit? Valami kis részletet a kinézetéről?
2020. dec. 28. 22:33
 50/55 anonim ***** válasza:
100%
Mint egy labda amire ráülsz. Búgó hangja volt.
2020. dec. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!