Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ti most abban hisztek, hogy...

Ti most abban hisztek, hogy nincsenek földönkívüliek, vagy csak abban, hogy nem jönnek ide?

Figyelt kérdés

Mert ha belegondolsz, hogy az űr végtelen, és számtalan bolygó, galaxis van benne, akkor elég nagy h.ülyeség lenne azt állítani, hogy egyedül az emberek léteznek az egész univerzumban, nem?? Az viszont tényleg h.ülyeség, hogy idejönnek és kísérleteznek az emberekkel meg ilyenek. Egy az, hogy nem feltétlenül lehet fejlettebb a technológiájuk, másrészt mit érdekelnék őket az emberek?


Szóval lényeg a lényeg, te hiszel a földönkívüliekben, hogy léteznek valahol, valahogy? Vagy komolyan annyira szkeptikus vagy hogy azt hiszed mi vagyunk az egyetlenek?



2013. aug. 13. 14:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
15%
Földön kívüliek nincsenek. El kell fogadni. Mivagyunk az egyedüli lények akiket Isten értelmesnek teremtett hogy őt szolgáljuk.
2013. aug. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%

"Az viszont tényleg h.ülyeség, hogy idejönnek és kísérleteznek az emberekkel meg ilyenek. Egy az, hogy nem feltétlenül lehet fejlettebb a technológiájuk, másrészt mit érdekelnék őket az emberek? "


Mi? Most ez miért lenne hülyeség? Most az egy dolog hogy nem hiszed el. De tegyük fel átélted. Akkor mit gondolnál, mit válaszolnál a kérdéseidre saját magadnak?


Nem feltétlenül fejlettebbek igen. De ha ezt kijelented, akkor ez olyan, mintha azt mondtad volna, hogy a Földlakóké a legfejlettebb és ha máshol van is élet akkor azok nem jobbak tőlünk. Biztos van máshol is élet, ami nem olyan fejlett mint a miénk, de biztos van olyan hely is ahol fejlettebbek mint mi. Ergo ide jöhetnek, mert mi is megyünk majd ide oda - már most is csak nem olyan mértékben - csak idő kérdése. Akkor majd E.T. azt mondja nem járhat ide ember?


Az emberek meg miért ne érdekelnék őket? Mi nyomi baktériumokkal foglalkozunk amikor találunk olyat valami meteoritba vagy marsi köveken. Az mekkora szenzációt kelt mindig. Akkor mennyire szenzációs lenne egy valamennyire fejlett( ha nem is fejlettebb tőlünk) életet találnánk?! Tehát akkor ezen kérdés alapján mi már nem is foglalkoznánk velük, miért érdekelnének minket?? Badarság.

2013. aug. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Biztosan vannak földönkívüliek.Senki sem lehet olyan bigott, hogy azt képzelje, egy ekkora hatalmas térben csakis ezen a porszemnyi bolygón van élet.Ez egyszerűen hülyeség.
2013. aug. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Az első válaszadó remélem hogy csak viccel.


GeorgeAdamski: Bocsánat, igazad van, átfogalmazom. Az is lehet, hogy vannak olyanok, akiknek fejlettebb a technológiájuk, ÉS idejönnek. Végül is, ha úgy vesszük, akkor már ez sem annyira lehetetlen.

2013. aug. 13. 14:28
 5/17 anonim ***** válasza:
49%

Én a magam nevében tudok csak beszélni, mint megszólított.

Én a Ne ehhez mit szóltok szkeptikusok jellegű dolgokban nem hiszek, nem abban, hogy a földön kívül nincs értelmes élet.

Én úgy gondolom, hogy lehet. Én úgy gondolom, értelmünk képtelen felfogni a világegyetem miben létét. Azt sem, hogy az egészet egy ősszellem álmodja, azt sem, hogy csak matéria létezik.

Lehetnek máshol is értelmesek, hasonló építőkövekből, mint amik magunk is vagyunk.

Hogy ide jönnek-e? Nem tudom. Hogy voltak itt régen, lesznek majd a jövőben is, s most is köztünk járnak? Talán.

Én csak azokat nem értem, s nem tudom elfogadni, akik egy csillagködről úgy írnak, mint egy kisvárosi utcáról. Hogy onnan jöttek ezek meg ezek.

És az alakváltoztató tulajdonságuk is elképzelhetetlen. A vámpírokkal, farkasemberekkel stb. egyetemben. Meg a bakonyi görényember is csak mese. Meg hogy Icke valamiféle tudós lenne, s hogy egyáltalán létezik ufókutató. Előbb elhiszem, hogy a Hold sajt, amelyben egerek készülnek a Föld leigázására, mint ennek a deklasszált focistának bármely szavát.

A tudománynak szinte minden ága foglalkozik a létünk kérdéseivel, a világ működésével. A távoli lehetséges élet kialakulásával is. Mely nem csak arra adhat választ, hogy milyenek ők, hanem arra is, milyenek lehettünk régen, s milyen jövő várhat ránk.

De ehhez sok ezer tudós együttes munkája kell.

2013. aug. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
94%

Első válaszoló: ami nincs a Bibliában, az mind az ördög műve?

És azok, akik szerint a keresztény világ isteni nem az ő istenük, azok földönkívüliek?

2013. aug. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 BlackSword ***** válasza:

Egyet kell értenem veled kérdező... Valahol biztos vannak értelmes lények, de az biztos h nem kisérleteznek rajtunk, és tuti nem velünk játszák az intergalaktikus bújocska bajnokság döntőjét...


Mindenki, aki mást állít elfelejti azt, ha a katonai és kutatási technológiák fejlettebbek, mint a polgári technológia...

2013. aug. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy az univerzumban van élet rajtunk kívül. Kicsi a valószínűsége az élet kialakulásának, de csak a tejútrendszerben több milliárd csillag van azoknak több milliárd bolygója és ezen kívül számtalan galaxis létezik a miénken kívül. Felelőtlenség egy ekkora rendszerről azt állítani, hogy mi vagyunk benne az egyetlen értelmes lények. Ha mi vagyunk az egyetlen értelmes faj az univerzumban, akkor felvetődhet a kérdés mi van a nem értelmes fajokkal. Honnan tudhatnánk, hogy valamelyik eldugott galaxisba nincs fejletlen élet? Még a naprendszerünket se ismerjük, még az is lehet, hogy az Európán vannak mikroorganizmusok.
2013. aug. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Plusz, szokták mondani hogy találtak olyan bolygót amin elvileg megvannak az élethez szükséges feltételek.. na de mi van, ha egy fajnak mások a szükségletei? Nagyon merész kijelentés lenne azt mondani, hogy az emberek az egyetlenek, amikor annyi lehetőség van, meg annyi dolog amiről nem tudunk.
2013. aug. 13. 17:08
 10/17 anonim ***** válasza:

Nephalem, én szkeptikus vagyok, írtam választ már ide hosszabban.


Erre, amit itt írsz azt mondom, azt sem tudjuk, mi van a Mariana-árok fenekén. Fedeztek fel olyan élőlényeket, amelyek azon a nyomáson nem is létezhetnének. És van. Ez csak egy példa. Azt kitalálni, mi lehet egy távoli csillag bolygóján, csaknem lehetetlen.

2013. aug. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!