Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » UFO hívők, ti a média miatt...

UFO hívők, ti a média miatt hisztek idegenekben?

Figyelt kérdés
Vagy tényleg láttatok idegent?

2020. dec. 22. 14:12
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Aki már látott annak nem kell benne hinnie, ő már tudja, hogy léteznek. A többiek persze, média.
2020. dec. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%

Én nem vagyok az, de akiket ismerek és beszéltek róla nekem, azok többsége sosem találkozott idegenekkel. ha "érzékelt is" gyanús volt a történet.

Én pl álmodtam a csippelésről, miután hallottam róla. (utána szoktam olvasni, ha hallok valamit, hogy több irányból rálássak, de mindig fenntartással)

Erre mondhatnám, hogy találkoztam, de nem. Információ és a fantázia egyvelege volt, más szóval álom.

2020. dec. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Én nem hiszem hanem úgy gondolom, hogy van élet a földön kívül is. Nem láttam sose semmilyen bizonyítékot erre még.
2020. dec. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Nem. Én a saját tapasztalatom miatt tudok. Priviket nem kérek, kösz!
2020. dec. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jah folyton ufók jönnek-mennek a hírekbe egy idő után már elhittem
2020. dec. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyikse

Egyszeruen csak hiszem hogy az 1 milliárd bolygó közül nem csak 1 élhető

2020. dec. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6 azzal szerintem nincs is gond, mármint biztos nem 1 bolygó élhető. (azt bizonyítani se kell)

szerintem a kérdés része a földiekkel való kontaktra utal amiben én nem hiszek. meditációban asztrál lények, az ágyban való jelenéseket meg félálom vagy éber álomnak tartom. Azaz a tudatod már részben fent van s be-be villan egy-két álomkép. Az meg nem idegen/földöntúli élmény csak szimplán fura...

2020. dec. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Bizonyos , hogy lèteznek fejlettebb civilizációk. Meg is látogatnak minket, de nem akarnak velûnk kapcsolatot teremteni, mert mi mèg „primitivek“ vagyunk hozzájuk kèpest!
2021. jan. 4. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!