Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az Ancient Aliens/Ősi idegenek...

Az Ancient Aliens/Ősi idegenek készítői az univerzum legnagyobb trolljai?

Figyelt kérdés

Minap nem tudtam elaludni és ez ment a historyn. Néztem, hátha elálmosodok, de annyira rohadt viccesen lett összevágva, hogy inkább kijózanodtam.

És ezért vált gyanússá, hogy ez a műsor nem más, mint a gyk ezotéria kategória tévés változata, ahol szinten trollok akcióznak.

Most nem az interjút adó emberekre gondolok, hanem konkrétan a műsor készítőire. Valahogy annyira trollszerű a narratívájuk. Pl. a narrátor éppen arról beszél, hogy egy francia kisvárosban összegyűltek az emberek, hogy az idegenek megmentsék őket a föld pusztulásától és a kamera két celofánnal betekert alakot mutat és egy piáló nőt.

Vagy éppen a narrátor teljes komolysággal arról beszél, hogy a piramisok idegen űrhajók leszállópályái voltak és a kamera valami egy méternél nem nagyobb kavicshalmot mutat, mikor mutathatná a gízai piramisokat is.

De abban az egy részben több ilyen nagyon furán összerakott elemeket mutat. Pl. ahogy mondja is már annyira trollos, pl. az ősi űrrepülés teoretikusai, stb.

Ti mit gondóltok?



2020. dec. 25. 17:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Anyám megszállott rajongója. Minden nap nézi és szentül meg van győződve, hogy minden amit mondanak benne, az igaz. És szeretné, ha hallgatnék rá és nézném én is, mert nagyon okosokat mondanak benne szerinte. De most teljesen komolyan mondom ezeket, van aki csak úgy issza az eész műsort. Megvan győződve, hogy mai napig itt vannak és masszív hatással vannak a mindennapjainkra. Az egyik legnagyobb chemtrail hívő is, és szerinte a koronavírus is az idegenektől származik. Szerinte ez a műsor 100% igaz és a paleoasztonautikusok végre elmondják a teljes igazságot ebben a műsorban. Anno szcientológus volt, mai napig hisz benne, legnagyobb példaképe L. Ron Hubbard.
2021. febr. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!