Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a legnagyobb logikátlanság...

Mi a legnagyobb logikátlanság a Trónok harca univerzumban?

Figyelt kérdés

2017. máj. 6. 12:24
 1/5 anonim ***** válasza:
39%
Mi ez a logikátlqanság mániád? :D
2017. máj. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem én vagyok, csak tőle loptam:D
2017. máj. 6. 12:44
 3/5 anonim ***** válasza:
31%

A sorozatban bőven akad.

Szerintem a sorozat legszarabb megoldása Yara Greyjoyhoz (könyvben eredetileg Asha) tartozik. Még pedig az, hogy hajókkal, hajók? ladikokkal mentek el a Dreadfortba/Rémvárba kiszabadítani Theont. Ezzel az a probléma, hogy ahhoz, hogy csónakokkal odahajózhassanak, egy hatalmas szárazföldi részen kellett volna végigvinniük a csónakokat, majd egy nagyon kis darabon hajózni csak. A másik, hogy a Dreadfort a könyvben eredetileg egy nagyon jól védhető erőd, olyan, amit 50 ember is sokáig tud tartani egy hadsereggel szemben. Ennek ellenére ők egyszerűen bemásztak a falakon.

De ez még nem volt elég... az a maroknyi ember berontott az erődbe, hogy hatalmas létszámhátrányban, de kiszabadítsák Theont. Majd Ramsay kiengedett vagy 6 kutyát, amitől úgy beszartak mindannyian, hogy egyből fogták magukat és kifutottak az erődből.

Érted, kifutottak úgy, hogy ott közben riadó volt és mégse találkoztak szinte senkivel, hanem egyszerűen kirohantak és elhajóztak.

...

2017. máj. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
A könyvben Renly Baratheont egyszer kékszeműként írta le Martin, majd később zöld szeműként. Mikor erre felhívták a figyelmét, a következő könyvben már zöldes-kék lett :D
2017. máj. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
33%
A sorozat 5. és 6. évada.Teljes mértékben.
2017. máj. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!