Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit szólnál, ha te mint...

Mit szólnál, ha te mint természettudományokat valamilyen szinten tanult ember a kormányok elismerik az UFO kapcsolataikat?

Figyelt kérdés

Amikor végre maguktól a pentagon embereitől hallanád, hogy a földönkívüliek már évezredek óta itt vannak. Ők építették a piramisokat és minden ősi civilzációt ők tanítottak, építettek mindent. Ma is az 51-es körzet alatt kísérleteznek emberekkel, biotechnológiával reptíliánok és a marhacsonkítások, emberrablások mind igazak. Mit tennél te eddig az akadámiai tudomány által elvakított polgár?


Azért is érdekes, mert csak ti vagytok szkeptikusok. Habár nem értetek a modern fizikához, biológiához de valamilyen szinten már sikolai szintetkből kapizsgáljátok a tudomány alsó bugyrait és hisztek is a tudósoknak. Nagy arcraesés lesz


Régóta vártam ezt. Végre Trump elfogadta a törvényjavaslatot, hogy 180 nap mulva el kell árulniuk [link]



2021. jan. 5. 10:18
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
78%
És kedves kérdező, te mit szólnál, ha kiderülne, hogy egyik sem igaz? Tehát a reptiliánok nem puszipajtik Trumppal, sőt még csak nem is jöttek ide, a piramisok, habár szinte csodának tűnnek, de ember által épültek, és E.T. nem azzal szórakozik hétvégente, hogy a Földre jön marhasteakért. Egyébként szerintem valahol biztos hogy van Földön kívüli élet, de azért mindent én sem hiszek el.
2021. jan. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!