Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az UFÓ-szkeptikusok kezdenek...

Az UFÓ-szkeptikusok kezdenek kicsit rettegni már a CIA dokumentumok nyilvánosságra hozatala után?

Figyelt kérdés

Mi lesz ha hülyét csináltak magukból ennyi évtizeden át?


Vajon bocsánatot fognak kérni az UFÓ-hívőktől amiért kifigurázták őket?


Vajon alább hagynak az alufóliás "vicceikkel"?


2021. jan. 15. 10:21
1 2 3 4 5 6 7
 11/66 A kérdező kommentje:

9


Logikus is. Ha napjainkban találkozunk ilyen fejlett lényekkel akkor feltételezhető, hogy már 3-4 ezer éve is ilyen fejlettek voltak. Sőt lehet már 100 ezer éve is ilyen fejlettek voltak és látogattak minket. Sőt az is elképzelhető, hogy a fejlődésünkben nagy szerepet vállaltak. Sőt az is elképzelhető, hogy ők hoztak létre minket mesterségesen ( Teremtés).


Nem biztos, hogy az ősi írások írói mind hallucináltak :D

2021. jan. 15. 11:25
 12/66 anonim ***** válasza:
82%

Állunk elébe!

Nem azt mondtam, hogy nincs semmi - hanem azt, hogy nincs semmi új. Nincs harmadik típusú találkozás.

Nincs idegen jármű katonakézen. Nincs idegenekkel való beszélgetés vagy fényképezkedés.

Az, hogy látsz egy égen elsuhanó tányért, még édeskevés. Az bármi lehet.

2021. jan. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/66 anonim ***** válasza:
45%
Nem. Az hogy a CIA kiadja hogy léteznek szerintük idegenek és esetleg tartják is velük a kapcsolatot még korántsen biztos, hogy így is van. Az csak az ő véleményük lenne
2021. jan. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/66 A kérdező kommentje:

13


Mi lehet az egén elsuhanó és fizika törvényeinek ellentmondó irányváltoztatásokat végző tárgy?


Mi lehet?


Mi lehet?

2021. jan. 15. 11:39
 15/66 A kérdező kommentje:

14


A szkeptikusok gyógyíthatatlan betegségben szenvednek.


Miért fontos neked, hogy az ember legyen a legfejlettebb lény az Univerzumban? Ha mi vagyunk a “legfejlettebbek” akkor elég siralmas a helyzet.

2021. jan. 15. 11:40
 16/66 anonim ***** válasza:
62%
Az CIA és minden kémszervezet alap pillére a félrevezetés, megtévesztés. Nincs kézzel fogható konkrét bizonyíték arra hogy idegen földönkívüli, nálunk fejlettebb entitások látogatnák a földet. Minden elképzelhető, ezt hívják képzeletnek. Amikor nyilvánosan leszáll egy űrjármű vagy kamerák elé áll egy idegen lény, akkor senkinek nem lesz kétsége.
2021. jan. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/66 anonim ***** válasza:
78%
Senkinek nem fontos hogy mi legyünk legfejlettebb lény az Univerzumban. Sőt, személy szerint én konkrétan örülnék ha bebizonyosodna hogy nem vagyunk egyedül. A szkeptikusság a konkrét bizonyíték hiánya miatt van.
2021. jan. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/66 anonim ***** válasza:
55%

Már alig várom!

Kisgyerekként nagy UFO hívő voltam. Most viszont márcsak nevetek az egészen...

Távoli galaxisokban elhiszem, hogy van fejlett életforma a nagy számok törvénye alapján. Na de, hogy az az életforma még nem járt a Föld környékén se, az is biztos.

Van egy rakás műhold, meg meteorológiai ballon. Én ezekkel, meg az emberek képzeletével magyarázom az UFO jelenségeket. Na meg amellett sem lehet elmenni, hogy az 'ufovideók' 90%-án első ránézésre látni, hogy hamisítvány. A maradék 10 % meg vagy valamilyen időjárási jelenség vagy ember által alkotta tárgy (pl. meteorológiai ballon).

A Pataki féle elrablásokat meg inkább hagyjuk...sok a zakkant ember xD

2021. jan. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/66 anonim ***** válasza:
86%

Nem mindenki hallucinált, a pletyka szájhagyomány útján terjed és idővel változik. De a szertartásokhoz voltak akik használtak tudatmódosító szereket.

Többek között a sámánok a szertartásaikhoz gyakran használtak Kannabiszt. A Varázsgombnak elnevezett gombát (pszilocibintartalmú), ami szintén hallucinogén szer (ma Belgiumban, Hollandiában legálisan kapható), több helyen használták vallási szertartásokhoz, és a magasabb szintű tudás eléréséhez. Szíriai rutafű, amiből egy ayahusaca nevű, pszichoaktív hatású főzetet készítenek, szintén volt szertartásokon használva.

Forrás: [link]

Ha én is ilyen hallucinogén anyagot szednék, mint amit a szertartásokon használtak, akkor szerintem én is látnám az isteneket, és a csodákat.

Ha az ókori ember elhiszi amit a pap mond, márpedig elhitték, akkor létrejöhetnek istenek, angyalok, démonok, szellemek stb., mert a pap látta, és amit nem ismernek valahogy meg kellett magyarázni.


Egyébként nekem sem érdekem, hogy mi legyünk a legfejlettebb faj. Én hiszek abban, hogy máshol létezhetnek akár nálunk fejlettebb lények is, de annyi kézzelfogható bizonyítékunk van, hogy a sámánok, papok az ókorban hallucinogén szereket szedtek a szertartáshoz, és a pletyka létezett, és általa a történetek is változtak.

2021. jan. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/66 anonim ***** válasza:
48%
Vajon a CIA is a létező legszarabb minőségű kaputelefonnal készült felvételeket hozza nyilvánosságra?
2021. jan. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!