Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az UFÓ-szkeptikusok kezdenek...

Az UFÓ-szkeptikusok kezdenek kicsit rettegni már a CIA dokumentumok nyilvánosságra hozatala után?

Figyelt kérdés

Mi lesz ha hülyét csináltak magukból ennyi évtizeden át?


Vajon bocsánatot fognak kérni az UFÓ-hívőktől amiért kifigurázták őket?


Vajon alább hagynak az alufóliás "vicceikkel"?


2021. jan. 15. 10:21
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 anonim ***** válasza:
65%

Ja, olyanok voltak benne, hogy Magyarországon ebben és ebben az évben elhangzott az UFO szó egy híradóban... Marha érdekes:D

Majd az lesz bizonyíték, nem csak nekem, hanem MINDENKI számára, ami megfelel a tudományos módszertannak. Ilyen nem létezik jelenleg.

Nézz utána a szkeptikus szó jelentésének, mert anélkül pofázod folyamatosan, hogy tudnád, mit jelent.

2021. jan. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/66 anonim ***** válasza:
67%

Csak egy troll vagy.

Vitát generálsz azért, hogy lehülyézhesd a más véleményen lévőket.

.

A CIA nem hülyék gyülekezete, nem fogja leírni: "eddig tudatosan félrevezettük a jónépet, de most mea culpa és megírjuk az igazat".

A CIA hírszerző szervezet, tehát ha lettek is akták az UFOkról, azok már a megfelelő helyre kerültek. Ezek alatt értem az oylan, szigorúan titkos műhelyeket, ahol katonai fejlesztéssel foglalkoznak. Ők pedig, amig ez a világ fennáll, nem fognak nyilatkozni a hadi gépezetek fejlesztésének mibenlétéről, azok állapotáról.

.

Ma, amikor újabb-és-újabb, jobbnál jobb telefonok kerülnek forgalomba, sokan csak azért cserélik le kütyüjüket, hogy modernebb legyen, nem találhatóéles, értékelhető felvétel UFOkról, vagy ufonautákról.

.

Nekem van felvételem repülő csészealjakról, de nem hozhatom nyilvánosságra, nehogy a szomszéd eljárást indíttasson ellenem, hogy felvettem, amikor a teás-készlete csészealjait az utcára repítette.

2021. jan. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/66 A kérdező kommentje:

32


Nem, te vagy a troll itt.


Nem vagy hajlandó ésszerűen gondolkodni, csak troll-kétkedni.


Vajon miért nincsenek éles felvételek? Azért mert talán 10,000 méter magasságban röpködnek és nem az udvarodban? Agytröszt!


Ha nem akarnak mutatkozni az embereknek, akkor egy magasan fejlett fajnak jó eséllyel az sikerülni is fog.

2021. jan. 15. 14:19
 34/66 anonim ***** válasza:
48%

Nagyon sokfélék a válaszok...

Az UFO szkeptikusoknak nincs mitől "félnie".

A dokumentumok semmi mást nem tartalmaznak csak azt,hogy nem azonosított -valami... :)

Nem igazolták hogy orosz kémműhold/repülő,akkor IS UFO.

Nem azt tartalmazzák a dokumentumok hogy idegen űrhajó+kicsi szürke lényeket láttak,

...

2021. jan. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/66 anonim ***** válasza:
Hát ha velem szemben állna egy földönkívüli biztos nem az lenne az első gondolatom, hogy elkezdem fotózgatni. Egyébként remélem nálunk nem fejlettebbek mert akkor nekünk tuti kampó. Azt is remélem, hogy nem ők raktak ide minket mert akkor jönnek visszavenni ami az övék. De lehet csak túl sok X-aktákat néztem. 🤔
2021. jan. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/66 A kérdező kommentje:

35


Nekem sem az jutna eszembe, hogy lefotózzam. Szerintem az emberek többsége, amennyiben nem pszichopata állat, megijedne és inkább elfutna, esetleg könyörögne, hogy ne bántsa őt. Mind amikor medvét látsz, nem az az első gondolatod, hogy lefilmezd, hanem, hogy biztonságos helyre menekülj. Nem feltétlenül biztos, hogy úgy néznek ki mint amint a tévében ábrázolják őket. Így még nagyobb lenne a meglepetés.


Ugyanakkor elég fura lenne, ha egy nálunk sokkal fejlettebb lény ne tudná megakadályozni azt, hogy lefilmezzék :D Beutaznak több szász fényévet az Univerzumban de egy ennyit nem tudnak elérni.

2021. jan. 15. 15:28
 37/66 anonim ***** válasza:
58%
Reptiliánok itt vannak csak annyira fejlettek hogy nem tudjuk bizonyítani létezésüket. Meg persze az angyalok és a tündérek benne vannak a összeesküvésben.
2021. jan. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/66 A kérdező kommentje:

37


Mi lett? Ez valami irónia akart lenni? Látom fejlődnek a készségeid :D

2021. jan. 15. 16:00
 39/66 A kérdező kommentje:
Kérem tegyék át a természettudományokban, hiszen az idegen lények is a természet részét képezik. Ne legyünk diszkriminatívak ennyire!
2021. jan. 15. 16:02
 40/66 anonim ***** válasza:
80%
Mivel magát a témát ezoterikusan, tudományos módszertan nélkül közelíted meg, és csak trollkodsz, nagyon is jó helyen van itt.
2021. jan. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!