Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hol lehet megnézni a Pentagon...

Hol lehet megnézni a Pentagon által nyilvánosságra hozott UFO felvételeket?

Figyelt kérdés
Elvileg nyilvánosságra kellett hozni az amerikai Pentagonnak az UFOKról készült felvételeket.

2021. jan. 30. 10:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A pentagon honlapján.
2021. jan. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elnézést hogy beleszólok, nem tudom a választ, de több helyen hallottam hogy az amcsik tényleg nyilvánosságra hozták az UFO aktákat? Ezt honnan tudjátok? Igaz? Van erről valami cikk esetleg?
2021. jan. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2021. jan. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Belenéztem, de elég nagy semmi
2021. jan. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Grimfox ***** válasza:
65%
Ami nyilvánosságra lett hozva, az javarészt néhány felvétel, amin azonosítatlan tárgyakat üldöznek repülőgéppel. Ezek fent vannak a youtube-on. Amit nyilvánosságra hoznak, az általában azt jelenti, hogy feloldják a titkosítást, így a nem katonai kormányszervek is hozzáférnek. Az állampolgárok akkor sem feltétlen, ha már nincs titkosítva.
2021. jan. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!