Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hitlert elvitték az UFO-k?

Hitlert elvitték az UFO-k?

Figyelt kérdés

Sokszor-sokan próbálták már megidézni Adolf Hitler szellemét vagy csak kapcsolatba lépni vele a túlvilágról,de eddig egyszer sem sikerült.


Valószínűleg azért mert meg sem halt,hanem dimenziót váltott vagy örök életet szerzett valahogy.


Az is köztudott hogy a nácik az idegenekkel is öszefogtak,illetve Hitler és bizalmasainak a bunker előtt talált holttestei is csak másolatok voltak.


Lehet hogy az ufók vitték el Hitlert egy másik bolygóra ahonan hamarosan visszatér?



2021. márc. 8. 20:03
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
hol van a csupakabra?
2021. márc. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Hol lenne?
2021. márc. 15. 17:00
 23/25 anonim ***** válasza:
azt is vitte magával az ufókkal? vagy itt hagyta a Földön, és most a csupakabra szomorú, azért riogatja a jónépet dél-amerikában? én már nem értem...
2021. márc. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
M köze van Hitlernek a mexikói vérszívó állathoz?
2021. márc. 15. 18:05
 25/25 anonim ***** válasza:
hát az, hogy hitler és egy németjuhász génjeiből hozta létre mengele a csupakabrát, hogy majd ha a főnök elmegy az ufókkal, akkor legyen egy kis pajtása. azt hittem, ezt mindenki tudja
2021. márc. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!