Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy valószínűleg idegen eredetű fénylényeket észleltek Puerto Rico egén?

Figyelt kérdés

A felvétel helyszinén a kutyák is ugattak,mert ők tudják érzékelni a számunkra láthatatlan energiákat.


Ezen lények pedig intelligens energiából vannak,és az űrön meg bolygónkon kívül akár más dimenzióba is képesek utazni.


[link]


Mi a véleményetek erről?



2021. márc. 18. 09:26
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Megint egy elmosódott, kivehetetlen vacak, egy újabb tucatszenny, semmit nem bizonyít. De ha már kamuznak, különböző szerkesztő progikkal komolyabbat gyárthatnának.
2021. márc. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
13%
"Ezen lények pedig intelligens energiából vannak..." Imádom az ilyen megfogalmazást, amikor azt sem tudja valaki, miről beszél, de használja a szavakat. Mesélj még erről! :)
2021. márc. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
32%
Épp ideje már, hogy jöjjenek és kimenekítsék a jó embereket ebből a covid-oltás terrorból!
2021. márc. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
26%
A mén in blacket sokat nézte valaki.
2021. márc. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
5%
Lehet valós, mostanában én is ilyen dolgokat észlelek, de igen, másnak nehezebb hinni, mint a saját szememnek, lehet nem igazi a video, a kutyák bármit ugathattak.
2021. márc. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
41%
Ilyen inteligencs energiját én is láttam máá.
2021. márc. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
22%
Ez nagyon jó hír, sokfelé megjelentek már. Talán üzenni akarnak nekünk egy másik dimenzióból, hogy lépjünk túl a materialista nézeten, akik pedig már megtették ezt, azok megerősödnek a hitükben, hogyha látják ezeket a lényeket.
2021. márc. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
23%
Kacsa.
2021. márc. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2%
Ez a repülö objektum pontosan úgy néz ki, mint ahogy az emberek elképzelik, hogy milyen egy UFO.Tehát ez a felvétel szerintem emberi találmány.
2021. márc. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
10%
Ez a jelenség a kozmikus intelligencia egyértelmű bizonyítéka.
2021. márc. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!