Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Léteznek UFO-k?

Léteznek UFO-k?

Figyelt kérdés
2008. dec. 4. 16:42
1 2 3 4
 11/40 anonim válasza:
89%
Én erre a kérdésre mindig azt mondom hogy szerintem tuti hogy valahol a világegyetemben egy másik bolygón is létrejöhetett élet ha itt a Földön létrejött
2009. aug. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim válasza:
97%

szerintem biztos hogy van

sőt azt seem zárom ki hogy valahol messze van egy másik bolygó amiről nem tudunk és ugyanúgy élnek rajta emberek mint mi...talán még okosabbak is ...

2009. aug. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim válasza:
95%
Az biztos hogy vannak de azt nem értem hogy miért nem találtak meg minket hiszen annyi rádiójelet sugárzunk ami az űrbe a végtelenségig terjed hogy már meg kellet volna találniuk de én azt is elhinném hogy itt vannak nem messze azok akik már elhagyták ezt a bolygót...
2009. aug. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim válasza:
95%
biztos hogy van szerintetek akkor amerikába miért lenne az 51es körzet jobban őrzik mint bármit olvastam valahol hogy a mi repülési eszközeinket is az ufok által használt berendezések technikájárol másolta az állam de lehet ez az állitás csak fiktiv
2009. okt. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 elias válasza:
96%

A II. világháború alatt a németek és az amerikaiak is kísérleteztek kör alakú repülő tárgyakkal.Az amerikaiak Vought V173-as gép repüléséről még videó felvétel is készült.


Ezen a linken mindenki megtekintheti:

http://www.youtube.com/watch?v=LfpTDOAfj7Y


A németek is próbálkoztak a maguk Sack AS 6-osukkal de a projekt nem volt igazán eredményes mivel az Argus 10C-3 240 lóerős motor túl gyenge volt. A pilótafülke és a futómű egy összetört Bf 109B vadászgépből a motor pedig egy Me 108-asból lett kioperálva.A németeknek volt még 16 prototípusa amely már sugárhajtással működött de erre nincs egyértelmű bizonyíték(az összes gépet felrobbantották illetve megsemmisítették a dokumentációkat).Ha minden igaz a sugárhajtású verziók már helyből is képesek voltak felszállni ugyanakkor a kör alakú formának megvan azaz előnye hogy minimális radar vízhangot kelt.Bár a német kör alakú repülő projektekre nem maradt fenn egyértelmű bizonyíték (legalább is a sugárhajtásúakra) élen jártak az aerodinamikai fejlesztésekben ezek között is számos VTOL repülőgép protótípusának a megépítését is tervezték.


Kép a németek légcsavaros UFO-járól:

[link]


egy jó kis oldal a németek néhány 1946-ra tervezett VTOL gépéről:

[link]


Hogy csak néhány példát említsünk:

Heinkel: Lerche II,Wespe,FW TRIEBFLUGEL (bár ezek nem kifejezetten kör alakú repülők)

Focke-Wulf VTOL Project


Horten féle csupaszárnyú gépek:

[link] /horten/horten.html


A II. világháború után a német tudósok a szovjetúnióba kerültek és ott folytatták a kutatásokat ahol a háború végén Németországban abba hagyták.Az állítások szerint építettek is egy működő képes kémrepülő változatot amelyet észak Amerika stratégiailag fontos területeinek megfigyelésére vetettek be.Semmi bizonyíték nincs rá mindazon álltal kizárni sem lehet.


A háború után Amerikában is folytatódtak a kisérletek kör alakú repülőtárgyakkal, főként az Avro vállalatnál.A nyilvánosság előtt csak azokat a prototípusokat mutatták be amelyek már kudarcot vallottak.Ilyen kudarc volt az Avro car amely igen instabil repülési jellemzőkkel bírt.


Videó az Avro carról:

http://www.youtube.com/watch?v=cmPiZv4q4Ms


Az Avro cég ezenkívül nyilvánosságra hozta még a Project Y-2 606A nevű kör alakú repülőgépét is.De ez csak egy töredéke annak a számos prototípusnak amivel az avro cég kísérletezett.


Itt van egy felületes lista a tervbe vett változatokról:

[link]


Képek és metszet rajzok a project Y-2 606A-ról:

[link]


Azért nem mindenki paranoiás vagy halucinált aki azt állítja hogy UFO-t látott (vigyázat itt az UFO szót ne keverjük a földönkívüliekkel).Pl:amíg az F-117 létezését fel nem tárták a közvélemény előtt számos bejelentés érkezett háromszög alakú azonosítatlan repülő tárgyakról.Ugyanez élt a B-2-es spirit lopakodó bombázóra (sci-fi-be illő formája miatt sokan UFO-nak hitték).Azonban semmi új nincs a nap alatt.A németek a háború végére építettek egy csupaszárnyú sugárhajtású lopakodó vadászgépet amely a Ho 229 néven vált ismerté.


Kép a Ho-229-es vadászgépről:

[link]

2009. dec. 31. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 elias válasza:
94%

"biztos hogy van szerintetek akkor amerikába miért lenne az 51es körzet jobban őrzik mint bármit olvastam valahol hogy a mi repülési eszközeinket is az ufok által használt berendezések technikájárol másolta az állam de lehet ez az állitás csak fiktiv"


Inkább fiktív mivel az ember a legtöbb dolgot a természetből leste el.Lényegében a repülőgép szárnyprofiljának alakját a madarak szárnyprofiljának alakjáról mintázták.Amúgy nem hiszem hogy a földönkívüliek ocsdi köralakú repülőtárgyakat használnak...az ember számára ez a geometriai forma már régóta ismeretes persze ettől még egy földönkívüli is ismerheti.A legtöbb UFO-ról szóló jelentés max ötszörös hangsebességben maximálja ezeknek azonosíthatatlan repülőtárgyaknak a sebességét(kb ekkora volt a V-2 ballisztikus rakéta sebessége is).Ez nem valami sok ha abból indulunk ki hogy a legközelebbi galaxis tőlünk több fényévnyire van/lehet.Ráadásul a 60-as évek végén nem hogy 5 hanem 7-szeres hangsebességű rakéta repülőt sikerült kifejleszteni X-15 néven (a németeknek meg már jóval az X-15 elött megvolt a Sanger interkontinentális bombázó terve: [link] amerikai ürrepülőgépek még ennél is elképesztőbb 33000km/h-s sebességre képesek.Még az utóbb megemlített technika is igen csak fejletlen a beszámolókban előhozott UFO-k pedig maximálisan alkalmatlanok arra hogy ekkora távolságokat megtegyenek.

2009. dec. 31. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
94%

Hallottatok már a repüló harangról?


[link]

2010. jan. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim válasza:
88%
Az afrikai őslakos aki szokványosan éli az életét fogalma sincs arról hogy jó pár műhold kering a feje felett, de mégis ott van. A Világegyetem olyan nagy és olyan kis részét fedezték fel, hogy nem lehetetlen hogy léteznek, és annyi titok van amit nem mondanak el. Szóval valószínűnek tartom hogy valami vann odafent.:)
2010. márc. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim válasza:
94%

Én már hallottam olyat is hogy a marson ( aszthiszem a marson ) találtal olyan épület maradványokat amikbe lakhattak ,,emberek,UFO-k stb" élőlények. háát nem tudom mi az igaz de én valószínűnek tartom hogy vannak más élőlények is rajtunk kívül.

De ha kicsit logikusan belegondoltok annyi bolygóból nem létezik hogy csak ezen az egyen lehessen élet és életre alkalmas körülmény ... plusz a marson találtak vizet is ... de abban egyet értek hogy rengeteg olyan kép van ami hamisítvány és néhányan csak azért készítik ezeket a képeket hogy pénzt szerezhessenek ... :D

2010. márc. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
78%
az ufologia (ufokkal foglalkozó tudomány) több fajta idegen fajt ismert aminek az eredete kimondottam földön kivüli. pontosabban 26 fajt. Itt van retikuliáni az aondromédábol vannak sziriusziak, plejádiak, antok, MIbek, Drakok, Vargotok, fény és psihonikus lények. A legtöbbjük dimenzio utazók és más más qadránsokban élnek tartozkodnak. vannak ojanok is aki azt állitsák hogy ök voltak az öslakosok a földnek a dinoszauruszok elött.
2010. máj. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!