Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Más is észlel mostanában több...

Más is észlel mostanában több zöld mozgó objektumokat/fényt?

Figyelt kérdés
[link]

2021. máj. 23. 20:51
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Ha az egyes vagy, akkor láttad, enyémnek nem volt csóvája, hanem mintha egy neon akril festékkel lett volna felpingálva. Pogányból(magánterület, magyarán felrakom kinevetnek és még fel is jelentenek) és Harkány és Siklós közötti biciklis úton 23h-kor lehetett lekapni őket(ahol kevés a fényszennyezés, de beazonosítható a hely) május 20-22 között. Felhő alatt, tehát biztos nem 3 km magasan és nem 100 méteren(drón engedély idáig tart) Villányi hegyég kb 200 méter szintkülönbséges, így saccra 500 méter magasan, 6-7 méter nagysággal kb 5-6 alkalom volt 10 másodpercre reagálni, délnyugat felé ment változó sebességgel és hang nélkül. Lehet modernebb 3d-s hologram, nem diszkófényről van szó :) Attól mert a képeken van, lehet nem szilárd, hanem fényjelenség. Mindenesetre ha netán igazi lenne, nyugodtan közlekedhetnek az emberek megmagyarázzák, mint Cecília koronát. Minden fordítva van, minden hülye szakértő. Én csak azt próbáltam mondani ami van, nem megmagyarázni. Mert nem tudom. Én földönkívüliekkel kapcsolatban szkeptikus vagyok, szerintem le is gyárthatnak egyet, technika előrébb lehet, aztán talán még az is lehet, hogy azért hogy idomítva legyünk. Menjen a pénz valahova megint. Nem csak maszkra, tesztre, Sinopharmra és laborokra kell költeni...biztos minden okos diplomás korrekten tájékoztatott. Az orvosok is hihetetlenül okosak, mindenki okos, csak ne a szemednek meg az agyadnak higgyél. Majd Cili megmondja vagy valami operatív törzs.
2021. máj. 24. 11:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!