Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ezek szerint biztosan tudhatju...

Ezek szerint biztosan tudhatjuk, hogy léteznek UFO-k ?

2021. szept. 2. 19:01
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Tényleg nem mindegy, hogy ufo-t írsz vagy valami mást. Mert más lesz maga a válasz is a kérdésedre.



"számok tőrvénye alapján biztosan vannak"

Hát 4-es, attól mert valaki a számokra hivatkozik attól még nem lesz biztos. Csak valószínűsíthető. Főleg mert ezt a törvényt az emberek találták ki.

2021. szept. 3. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
82%

"Ezek" szerint igen.

Ám azon videók szerint, amelyiken Hófehérke szerepel, léteznek a bányász-törpék is.

2021. szept. 3. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
73%
UFok léteznek, csak azt nem tudjuk, hogy ki vezeti őket
2021. szept. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim válasza:
73%
Mondjuk én még mindig nem értem, hogy hiheti azt az emberek többsége, hogy abból a több 100 milliárd galaxisból nincs még egy értelmes faj az emberen kívűl. Az már más kérdés, hogy idejönnek-e, de ez is simán elképzelhető. Ember is hol járhatna a technikában, ha mondjuk 2 millió évvel korábban kezdi a fejlődést ?
2021. szept. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 Morzsi007 ***** válasza:
32%

Mi van, ha mégsem akkora a világegyetem, mint amekkorának mondják/hazudják, hanem sokkal kisebb és amit látnak, az nem a valóság?

Ha valóban ekkora, mi csak egy porszemcse vagyunk az óceánban, és biztosan akad más porszem is valahol.

2021. szept. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
81%

Morzsikám!

A világegyetem még annál is sokkal nagyobb, mint amit látunk belőle.

Az, hogy te mire vágysz, senkit nem érdekel, különösen a világegyetemet nem.

2021. szept. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 Morzsi007 ***** válasza:
50%

Kedves anonim utolsó válaszoló!

Nem vágyom semmire😁, értelmezési zavarral küzdesz, vagy mi? Véleményt mondtam. A süketelésed szerinted kit érdekel, hogy te sokat nem látsz a világegyetemből az is biztos. Ahelyett, hogy beleállsz a másik válaszában inkább válaszolj a kérdéssel kapcsolatosan, ja, hogy az nem megy. 🙄

2021. szept. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
53%

Hát, elég furán gondolkodsz.

Ha valamihez nem értesz, akkor miért mondasz róla véleményt?

Szerinted mekkora a látható világegyetem, és mekkora lehet valójában?

Bónusz kérdés: miért van különbség?


A kérdés az simán hülyeség. UFO (azonosítatlan repülő tárgy) már az ókorban is volt.

2021. szept. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 Morzsi007 ***** válasza:
Ki ért hozzá Te értesz hozzá, egyáltalán, hogy meri azt valaki állítani, hogy mekkora, mikor a földet nem hagyta el, gondolkozz? A Marsra nem tudunk emberek utaztatni, pedig itt van egy köpésre, ugyan már, közben meg millió fényévekre lévő galaxisokról beszélnek, amik már lehet rég nem is léteznek. Érdemes lenne megnézni azt a videót a youtube-on, úgy emlékszem, hogy egy zöld levelet kezdenek nagyítani, olyannyira, hogy a végén már úgy néz ki igen apró részleteiben, mint a világegyetem és után talán összehasonlítják a két képet. Ez is elgondolkodtató.
2021. szept. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
53%

...a felületes embereknek.

de akkor nem értesz hozzá, látszik.

Ez van.

2021. szept. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!