Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ezek szerint biztosan tudhatju...

Ezek szerint biztosan tudhatjuk, hogy léteznek UFO-k ?

2021. szept. 2. 19:01
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Én úgy gondolom, hogy az emberek nagy százaléka az idegen életformát tekinti UFO-nak, mert ugye azt normál esetben valakinek irányítania is kell. Az, UFO szóban benne van az Object (tárgy) , tehát nem légköri jelenségről beszélünk, arra azt hiszem van valami más rövidítés. Persze lehet UFO is egy amerikai teszt jármű, amit még senki sem látott, nem azonosított. Bár ha Amerika gyártotta, akkor nem ismeretlen, hisz ők ismerik. Innentől megint visszakanyarodtunk , hogy az UFO tárgyban, ott ül valaki. Feltéve ha a távirányított / robotot kizárjuk. Egyre jobban hajlok a felé, hogy az idegen létforma már itt van a földön. Persze, ha találkoznék egyel , lehet, hogy letagadnám, mert manapság még bizony hülyének nézik az embert, akit elrabolt egy idegen.
2021. szept. 3. 21:45
 22/27 anonim ***** válasza:
56%

"az emberek nagy százaléka az idegen életformát tekinti UFO-nak"

A képzetlen, tanulatlan emberek igen.


"mert ugye azt normál esetben valakinek irányítania is kell"

Nem, nem kell.

A légköri jelenségek is ide tartoznak. Az is tárgy.

2021. szept. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

#21

Az is ufo-nak számít ha eltoszok valahova egy darab követ. :'D

Elvégre a többi ember számára egy azonosítatlan repülő tárgy, még sem vezeti senki és nem is robot vagy távirányítású.


És amúgy az oroszok jóval előrébb járnak katonai téren mint a jenkik. Csak ők nem villognak vele így sok fejlesztésükről nem is hallhatott senki aki nem része a kifejlesztőknek.

2021. szept. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Persze kisarkítani mindent lehet, ha azt mondja valaki, hogy leszállt előttem egy UFO és kiszállt belőle egy űrlény, akkor én abba bizony bele fogok kötni, hogy honnét lehet azt tudni, hogy űrlény ? Élhet a faj itt már több ezer éve, így már földi lény, nem igaz ? Lehet, hogy mi is űrlények voltunk még "kislány" korunkban. :)
2021. szept. 4. 02:27
 25/27 anonim ***** válasza:
53%

"űrlény"

Eleve olyan, hogy 'űrlény' - nincsen. Nem az űrhöz alkalmazkodott, nem ott fejlődött. Idegen lény.

2021. szept. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Hohó, én az idegen lénybe bele kötnék, mivel mindenki, akit nem is merek az egy idegen lény. Pontosabb lenne a földön kívüli lény. :)
2021. szept. 4. 13:45
 27/27 anonim ***** válasza:
Igazad van :-)
2021. szept. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!