Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi az oka, hogy leült az...

Mi az oka, hogy leült az egész ezotéria kategória?

Figyelt kérdés
Nincsen jó kérdések.
2021. szept. 22. 14:52
1 2 3
 1/25 Grimfox ***** válasza:
87%
A troll kérdések, és az ezeket feltevők válaszai miatt szerintem már kevesen gondolják, hogy érdemes kérdezni. Azért még vannak jó kérdések-néha.
2021. szept. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
58%

Sokkal többet ártanak a kategóriának az agyatlan, rosszul megfogalmazott kérdések, mint a szkeptikusok válaszai.

A szkeptikus válasz is lehet hasznos, mert

- vagy megerősíti hitében a kérdezőt,

-vagy pedig gondolkodásra készteti.

.

Ám nem csak erre a kategóriára jellemző, hogy sok válaszoló összekeveri a "Hasznos számodra ez a válasz?" kérdést a "tetszik a válasz"-szal.

.

Kérdések és válaszok közt is találhatók olyanok, mintha írója lejártásképp koptatná klaviatúráját.

2021. szept. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 Grimfox ***** válasza:
87%
A szkeptikus válasszal nincs gond, Az tényleg tud építő jellegű lenni, de jobbára ide nem szkeptikusok járnak, hanem "szkeptikusok". Abban nincs semmi építő jellegű, ha valaki beír ennyit, hogy "ez hülyeség", vagy hogy a kérdező, és a válaszolók(ez opcionális) menjenek pszichológushoz.
2021. szept. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
77%

Grimfox, az általad említett válaszolóktól csak ennyi telik.

Agyi alulműködés.

2021. szept. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
32%

A szkeptikusok miatt elmentek előbb azok akik kerdeztek aztán azok is akik válaszoltak.


Győztek

2021. szept. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 Grimfox ***** válasza:
77%
És mi hasznuk az ilyen győzelemből?...
2021. szept. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
14%
Remélem kevesebb a hibbant már csak azért is
2021. szept. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
9%
Ateistaként kérdezketek spirituális dolgokat, nem értem hol a probléma, nyitott személyiség vagyok :D
2021. szept. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 Grimfox ***** válasza:
79%

Én is ateista vagyok olyan értelemben, hogy nem vagyok vallásos, és nincs konkrét istenképem, amihez ragaszkodnék, vagy amiben szilárdan hinnék. A spiritualitás lehet független ettől.

És szerintem ha érdekel a spiritualitás, vagy hogy hogy gondolkodnak azok, akiket érdekel, akkor tényleg érdemes kérdezned. A kérdezés módja már más tészta. Az nem mindenkinek megy úgy, hogy már a kérdéssel ne nyilvánítsa ki, hogy aki foglalkozik spiritualitással, vagy hisz valamiben, az hülye. A szkeptikusoktól érkező értelmes kérdések általában még hasznosak is.

2021. szept. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
46%
9. Te hogy élted meg, hogy a Family Guy-ban Isten a pokol legszarabb helyére küldi a spirituális ateistákat?
2021. szept. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!