Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért van az, hogy ez a...

Miért van az, hogy ez a kategória egyre jobban ellaposodik?

Figyelt kérdés

Régóta figyelem, milyen kérdések és válaszok jönnek, mennek itt, de ez már a humor kategóriát súrolja legtöbbször.

Először is nem értem a sok szkeptikus mit keres egy ilyen kategóriánál, nekik, kellene, egy külön kategória, ahol egymással erősködnének, a maguk fajták közt, de a másik oldalt sem értem, mert az ezoteria témákat kedvelőknél is sok a troll kérdés, aminek egy része, tényleg csak provokáció, a szkeptikusok részéről, mint azt itt régebben pár felhasználó, akiket hála az égnek, azóta már töröltek.



2014. márc. 25. 13:25
1 2 3
 1/23 nemelfogult ***** válasza:
31%
Sajnálkozás helyett feltehetsz egy jó kérdést, amiben nem beszélsz se szkeptikusokról, se hívőkről, se trollokról, csak kérdezel valamiról ami mostanában foglalkoztat.
2014. márc. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Nem sajnálkozok.

Szerintem aktuális a kérdés, mert mostanában, alig van erre a kategóriára jellemző kérdés.

A kifejtett részben indokoltam miért is.

2014. márc. 25. 13:47
 3/23 nemelfogult ***** válasza:

Aktuális kérdés OK, de akkor is csak az viszi tovább a dolgokat, ha témába vágó, jó kérdések jönnek elő.

Te is tudod, hogy troll válaszok, provokációk mindig is voltak, lesznek. Ez attól, hogy itt megbeszéljük semmit nem fog változni.

2014. márc. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__termeszetfeletti-len..


Pl az ilyen kérdésekről beszéltem, most írták ki pár percre.

És a humor kategóriába lenne a helye.

De mégis, ide írta.

2014. márc. 25. 13:57
 5/23 nemelfogult ***** válasza:

Értem, de ilyen mindig volt és lesz is, egyszerűen nem kell vele törődni:)

Vagy nézz vissza talán régebbi, érdekes kérdésekre, azokra is tudsz még válaszolni. Van több száz.

2014. márc. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Az értelmesebbjét sikerült elüldözni innen, a többi pedig ennek következménye.
2014. márc. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Melyik fél értelmesebbjeire gondolsz?
2014. márc. 25. 14:24
 8/23 anonim ***** válasza:

# 1:

Én konkrétan egy értelmes kérdést tettem fel eddig ebben a kategóriában, de azt is a flegma akárkik szétoltották; pedig komoly kérdés volt és nem súrolta a vicc határát.


Azóta inkább hagyom a fenébe ezt az egészet. Most is csak véletlenül klikkeltem ide.

2014. márc. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Utolsó, pont erről írtam.

Ezeket az embereket miért nem tiltják ki?Csak az ezoteria első oldalán vagy 10 kamu, troll kérdés van kiírva, és nincs a vicc kategóriában egyik sem, direkt ide írja ki, volt, aki elismerte szórakozni jár ide.

Ennyit erről.

2014. márc. 25. 15:15
 10/23 anonim ***** válasza:
De nemcsak a kérdésekkel van a baj. igaz, hogy nagyrészük trollkodáson alapul, de a válaszok trollkodásához még ekkor sem fogható. Például engem rohadtul kezd idegesíteni, hogy minden kérdésre bevágja valaki a gyöngyöspatai kuglófember, és a mittudomménmilyen reptoid hülyeségeit. oké, hogy nem gondolja komolyan, de akkor inkább tartsa meg magának. Csak ne csodálkozzanak, hogy lapontozzák(om) őket. :I
2014. márc. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!